(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Найвеселіша телепара "Прямого" — Олена Бунт і Максим Несміянов. 👥 ⠀ Із жартами та усмішками наші ведучи роблять надзвичайно важливу справу — викривають недоброчесних виробників і продавців товарів та послуг. 👞👗👓⌚️💰 ⠀ Завдяки роботі Олени і Максима сотням споживачів повернуто кошти за неякісні товари, а несовісні крамарі втратили клієнтів і репутацію. 👊

Share 330 5

📢Свобода слова — одне з найважливіших завоювань людства і гарант демократичного суспільства. ⠀ 📢Вільний доступ до інформації є конституційним правом усіх громадян. Наш професійний і моральний обов'язок — захистити це право. ⠀ 📢Тиск на опозиційні ЗМІ є ознакою диктатури та порушенням прав і свобод громадян. ⠀ 📢Наші журналісти та ведучі у рамках акції "Руки геть від "Прямого" звернулися до українського суспільства за підтримкою через тиск правоохоронних органів на телеканал.

Share 822 65

🎬 Зйомки Марини Леончук на фоні Міністерства закордонних справ України. ⠀ На щастя для глядачів, наша ведуча залишається відданою телебаченню і не планує міняти світло софітів і мікрофон на міністерське крісло і статус держслужбовця. 🎙 ⠀ На жаль для української дипломатії, одна з найкрасивіших і освіченіших жінок нашої країни не представлятиме Україну на міжнародних майданчиках. 🤷‍♀️ ⠀ Принаймні, поки що...

Share 604 32

Петро Порошенко заявив, що не довіряє Державному бюро розслідувань. 🚫 ⠀ П'ятий президент України готовий відповісти на питання слідчих у прямому ефірі на телеканалі "Прямий". 📺 ⠀ Чи підтримуєте ви таку пропозицію лідера політичної партії "Європейська Солідарність"❓ #порошенко #дбр

Share 1027 73
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Концерт гурту Epolets у швидкісному потязі Київ-Одеса. 🚄 ⠀ Український рок-гурт створений 2012 року в Одесі. Музиканти виступають в Україні, Польщі, Білорусі, Молдові. 🎸 ⠀ У 2017 році гурт випустив свій перший повністю україномовний альбом під назвою "Діти моря". ⠀ Виступ у потязі музиканти назвали одним зі своїх найкращих концертів. ⠀ Тут побували наша кореспондентка Анна Дзьоба та оператор Дмитро Горозія. 🎥 #epolets

Share 378 2

Найпозитивніша телепара "Прямого" — Алла Тулинська і Сергій Лойко. 🎬 ⠀ Обов'язково розповімо про кожного з них окремо, адже ведучі ток-шоу "18+" — яскраві особистості. ⠀ Цієї неділі Алла і Сергій дізнаватимуться, хто зніме, а хто вдягне маски у новому скликанні Верховної Ради України. 🎭 ⠀ 11 серпня о 10:15 ток-шоу "18+". 📺

Share 511 10

Сумновідоме село Карлівка на Донеччині. ⠀ 🔹Уранці 23 травня 2014 року взвод батальйону "Донбас" чисельністю у 25 осіб потрапив у засідку російських терористів. ⠀ 🔹Взвод зазнав втрат: щонайменше 5 загиблих і 6 поранених. ⠀ 🔹Трагедія сталася через недостатню взаємодію командування добровольчого батальйону з 93-ю бригадою — "Донбас" діяв на власний розсуд, не координуючи свої дії зі Збройними силами. ⠀ Тут побували наша кореспондентка Тетяна Запаря та оператор Олександр Дубина.

Share 393 14

Це наш ведучий Пітер Залмаєв. ⠀ Пітер народився в Донецьку, але в 1994 році поїхав на навчання в Сполучені Штати Америки, де залишився працювати. ⠀ Має диплом з релігієзнавства університету штату Теннессі, а також кандидатську ступінь із міжнародних справ та економіки Колумбійського університету (NYC). ⠀ Після анексії Криму та російської агресії на Донбасі став постійним оглядачем з українського питання в міжнародних ЗМІ: CNN, BBC, Al Jazeera тощо. ⠀ Він також є директором міжнародної некомерційної організації "Євразійська демократична ініціатива" (Нью-Йорк). ⠀ Нещодавно Пітер презентував дитяче-дорослу книжку "Довідник (не)молодого батька". ⠀ На телеканалі "Прямий" веде ток-шоу “The Week” разом з Тарасом Березовцем. Дивіться нашу ексклюзивну підбірку світлин Пітера з колегами-ведучими.

Share 718 19

Це 5-ти зірковий комплекс "Ріксос-Прикарпаття" у центрі курортного Трускавця. ⠀ Ціна за номер у цьому комплексі стартує від 3,5 тис. за добу. ⠀ Тут навчаються майбутні депутати від партії "Слуга народу". ⠀ Протягом семи днів викладачі Київської школи економіки навчатимуть "слуг" державному управлінню, безпеці, обороні, макроекономіці, інфраструктурі, оподаткуванню. ⠀ Крім того, новоспечених політиків вчитимуть, як працює Верховна Рада і які обов’язки у нардепа. ⠀ На місці працює наша знімальна група.

Share 470 30

Ми знову в горах, але цього разу в братній Грузії. ⠀ Це Уплісцихе — скельне місто, засноване ще в ІІ тисячолітті до нашої ери. ⠀ Протягом багатьох віків тут був впливовий язичницький, релігійний, політичний і культурний центр країни, а також резиденція грузинських царів. Після проголошення християнства державною релігією Грузії у 337 р., місто почало занепадати. ⠀ Але й донині збереглися в первинному вигляді урбаністична структура, печерні храми, таємний тунель, зали житлового та господарського призначення, вулиці і площі. ⠀ У стародавньому печерному місті побували наша кореспондентка Марина Асмолова та оператор Максим Хлопотов.

Share 483 4

Анатолій Анатоліч, дякуємо за все! ⠀ Ви були з нами з самого народження телеканалу і працювали в команді "Прямого" у найскладніші часи — під час президентських і парламентських виборів. ⠀ А для підписників нашого Instagram — ексклюзивні фото Анатоліча.

Share 681 30

Сьогодні наші чарівні кореспондентки Олена Курбанов, Маргарита Стецюк та Ольга Шилкіна працюють у штабах партій. ⠀ О 20-й годині ми перші оголосимо результати національних екзит-полів.

Share 1041 22
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Костел Воздвиження Чесного Хреста та Святого Йосифа, Підгірці, Львівщина. ⠀ 🔹Храм належить до рідкісного типу ротонд, таких лише кількадесят в Україні. ⠀ 🔹Збудований на замовлення великого коронного гетьмана Вацлава Жевуського, храм мав стати родовою усипальнею польського шляхетного роду. ⠀ 🔹Автором скульптур на фасаді був львівський скульптор Себастьян Фесінгер. ⠀ 🔹Головний фасад будівлі прикрашений портиком з 14 колон коринфського ордера. ⠀ 🔹Напис на портику: IN CULTUM DOMINI DEI NOSTRI EXODI X перекладається на українську як "НА СЛАВУ ГОСПОДА БОГА НАШОГО". ⠀ Тут побували наша кореспондентка Ганна Можаровська та оператор Максим Хлопотов.

Share 649 30

"СТОП РЕВАНШ" ⠀ Вперше "Прямий", "Еспресо" та "5" проведуть спільний телемарафон. ⠀ 15 липня о 19:00.

Share 345 25

Поки всі їдуть на Південь, ми прямуємо в Карпати. Тут живуть три чверті усіх ссавців України: ведмеді, вовки, лисиці, кабани, олені та лісові коти. А також сотні видів птахів та риб, саламандри, черепахи, змії, молюски. Фіалки, гвоздики, верес, дріади, нарциси — флора Карпат налічує більше 2000 видів рослин, серед яких багато реліктів та екзотичних рослин. Ці місця відомі не лише горами, а й водоймами: у Карпатах налічується близько 28 тисяч річок та понад 100 озер. А на гірських схилах ховаються "висячі" болота.

Share 535 12

Верховна Рада України VIII скликання вже зовсім скоро стане історією. ⠀ Рада йде в небуття, Олена Курбанова залишається з нами.

Share 829 9

21 липня великий марафон на "Прямому". ⠀ Спостерігаємо за історією нашої країни разом.

Share 513 26

Сьогодні у "The Week": підсумки саміту G20, візит Володимира Зеленського до Канади, інтерв'ю з Вільямом Тейлором — тимчасовим повіреним у справах Сполучених Штатів Америки в Україні. ⠀ А також веселий сюрприз від ведучих Тараса Березовця і Пітера Залмаєва: святкування Дня незалежності США — справжнього великого друга незалежної України. ⠀ ⠀ У суботу о 22:00 на телеканалі "Прямий".

Share 448 9