(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nese do te shkoni ne Dhermi , ju sygjerojme te flini ne Dhermiun e vjeter dhe te zbrisni ne det ne kembe tek shtegu i Mullinjve. Shtegu eshte i thjeshte dhe panaromik, kalon buze perroit dhe te ofron nje pamje fantastike me ujvare, gjelberim, kisha, mullinj te vjeter! #degjoshqip #pushoshqip #radioshqip #beautifulalbania🇦🇱 #shteguimullinjve

Share 2 0
amelxhon. 🔝New Arrivals PP

🔝New Arrivals PP

Share 55 2
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
amelxhon. 🔝New Arrivals

🔝New Arrivals

Share 29 1
amelxhon. 🔝Adidas 🥰

🔝Adidas 🥰

Share 39 1
amelxhon. 🔝New Collection

🔝New Collection

Share 30 1

Shetitje me Motoskaf ne Rivieren 🌞 #Shqiptare 🏖⛱ 💛 Akomodimi ne Hotl Belle Vue 3* ( me pishine ) 🍨 Mengjes & darke te perfshira ⛵ Plazh ne #Dhermi, #Jal, #Gjipe dhe #Grame ⛵ 🔰🔰 Ne cmim perfshihet: 1. Akomodimi per Dy nete ne hotel Belle Vue 3 yje ne Dhermi 2. Lundrimi me skaf diten e dyte: Dhermi – Shpella e Pirateve – Gjipe – Dhermi 3. Transporti vajtije – ardhje Tirane – Dhermi – Tirane 4. Transfertat hotel – plazh – hotel dhe shetitjes sipas pogramit, ne Dhermi dhe Jal 5.DY Mengjese dhe DY Darka ne restorantin e hotelit 6. Perdorimi i pishines se hotelit per Tre ditet e qendritmit 🔔 Programi: http://albaniatravelvoyage.al/package/riviera3dit/ 🚕🚗 Nisje me date: ►Dt. 5 KORRIK (5 Dite Udhetim) – CMIMI €89 ►Dt. 12 KORRIK (5 Dite Udhetim) – CMIMI €99 ►Dt. 19 KORRIK (5 Dite Udhetim) – CMIMI €109 ►Dt. 26 KORRIK (5 Dite Udhetim)– CMIMI €109 ►Dt. 3 GUSHT (5 Dite Udhetim) – CMIMI €109 ►Dt. 11 GUSHT (5 Dite Udhetim) – CMIMI €109 ►Dt. 18 GUSHT (5 Dite Udhetim)– CMIMI €109 ►Dt. 25 GUSHT (5 Dite Udhetim)– CMIMI €99 ------ Per pyetje ose rezervim: 📲 Dergoni sms te shkruar Emer Mbiemer te personave qe deshironi te udhetoni, numer kontakti, destinacionin, daten e udhetimit! ☎ Tel: +355 69 35 31 359 📩Email: info@albaniatravelvoyage.com ✉️👍Ose na i shkruani ne Inbox 📫 Adresa: Blv. Gjergj Fishta, kryqezimi i ures se Drejtoris se Policise, kati i 2. Hyrja perball me stacionin e autobuzit te Unazes

Share 14 0

#sky

Share 64 3
amelxhon. 💥Nr 40-44

💥Nr 40-44

Share 60 1
maotaieurope. Bay of Porto Palermo , Albania #visitalbania#albania#tirana#vlore#hima

Bay of Porto Palermo , Albania #茅台#

Share 10 1
productionfixer. The north 🇦🇱
#productionfixeralbania #productionfixerbalkan

The north 🇦🇱 #productionfixeralbania #productionfixerbalkan

Share 15 1
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Explore Albanian Riviera with RivieraBus.com 🚐🌊⛱ #rivierabus #gotoalbania #ksamil #vlora #saranda #dhermi #himara #jale #albanianriviera #tirana #albania

Share 23 2

- There's no place like home and I miss my home.🤗 🌍😁 - Llaman, Vlorë, Albania. 😍😍 Follow @secret.albania 👈 to be featured. ♥ Photo sent by: @buediin 📸 😉 👌 #visitalbania #albania #balkan #pic #blue #fresh #loveyourself #ksamil #himara #trash #photooftheday #pogradec #dhermi #travel #gjirokaster #mytinyatlas #valbona #time #together #family #durres #connect #together #stronger #lonelyplanet #worldnomads #travellingthroughtheworld #lin #togetherbetterthanone #ThisYearIWillVisitAlbania #mysecretalbania 🌟 🌟 🌟 🔓 🔓 🔓

Share 1397 5
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});