(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
komentepike. Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️
•
Turn on po

Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #prizren #tirana #gjakova #elbasan #durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova #tayna #skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #saranda #himara #s4mm #kuks #tetovo

Share 147 0

Taverna’s Salad with white cabbage, green apple, walnuts, mayonnaise, chia seeds. 🥗🍏👌 Sallata e Tavernës me lakër të bardhë, mollë jeshile, arra, majonezë dhe fara chia. 🥗🍏👌 . #himara #tavernalefteri #since1998 #salad #freshseafood #traditionaldishes #himare #himara #fresh #seafood #traditional #dishes #albania #shqiperia #tripadvisoralbania #certificateofexcellence #tripadvisor #freshfish #dhermi #palase #ilias #vuno #jale #qeparo #borsh #pilur #livadh #portopalermo

Share 18 0
beautiful_albania01. Plazh dhe Camping ne Gjipe 😍🏖🏕
.
Cmimi- 3700 lekë personi😍
_______

Plazh dhe Camping ne Gjipe 😍🏖🏕 . Cmimi- 3700 lekë personi😍 _________________________ 📌Ne cmim perfshihet: 1-Transporti vajtje-ardhje. 2-Fjetja ne cader camping(me dysheke dhe carcaf) 3-Perdorimi i dusheve, zgares dhe elektricitetit. 4-Guida shoqeruese. 5-Foto gjate udhetimit dhe shume kenaqesi. 😀 . 🗓Data: 27-28 Korrik .( 27-28 korrik). . Rezervoni ne:📲 0693123392 (WhatsApp, Sms) ose Dm @beautiful_albania01 📲 . . . Programi📃 Dita 1. 📍Nisemi ne oren 6:00 nga Tirana perballe pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos. 📍Ndalese per kafe gjate rruges. 📍Rreth ores 11:30 jemi ne destinacion final me furgon nga ku do ecim rreth 30 minuta per te kampi. 📍 Sistemohemi ne cadra 2she, 3she. 📍Konsumojme dreken dhe kohe e lire per plazh. 📍Rreth ores 17:30 mblidhemi dhe eksplorojme kanionin e Gjipese. 📍Ne darke mblidhemi rreth zjarrit ku do organizohet zgara dhe sigurisht nuk do mungojne lojrat dhe animacione te tjera. . Dita 2. 📍Zgjimi ne mengjes sipas deshires nen tingujt e zogjve. Konsumimi i mengjesit. 📍E gjithe dita ne dispozicion per plazh, Volleyball, dhe relaks. 📍Rreth ores 16:30 behemi gati per tu nisur drejt Tiranes. 📍Ndalese ne Llogara per te provuar kosin me arra 😋. 📍Kthimi ne Tirane rreth ores 20:00 pas 2 diteve te paharrueshme. . (Dreka e dites se dyte ose dhe vaktet e tjera per ata qe deshirojne mund te konsumohen ne nje nga restorantet qe ndodhen atje.) 📌Me vete ju sugjerojme te keni rroba sportive, batanije te holle, rroba per tu nderruar, rroba banjo, krem kunder diellit, ushqime te konservuara, uje (5l), fruta te thata, cokollata dhe energjine pozitive 😀😀 _______________________ #beautifulalbania #sun #amaizingbeach #canyon #beach #boattour #camping #landscape #sand #vlora #himara #sazan #karaburun #gjipe #tirana #travel #travelguide #tourguide #visitalbania #sharealbania #explorealbania #explorealbaniaguide #amaizingalbania #albaniatourism #albaniannature #albanianbeaches #joinus #followusformore #follow @explore_albania_adventure

Share 97 0
komente_shqip. Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • 
Turn on p

Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova #fier #vlore #skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt #saranda #himara #kruje #kuks #tetovo

Share 173 4
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

After some very busy weeks we will be closed for one week as we are making our way to Scandinavia to get inspiration and to bring new materials. You can still reach us - preferably by an Instagram direct message. And hurry up - the last days of July and the beginning of August are starting to get filled up. #adapthimare #designstudio #photography #himara #himare #albanianriviera

Share 1 0

Riparim i Protezes se frakturuar @dental_aida _tirane +20 vite eksperienc në fushën e Stomatologjise. 📞0692440002 📍Rr.Dibres tek Farmacia 10, kati i 2 ,Pallati 405 , Tirane . #proteza #protezatotale #riparim #ngjitje #rezultate #mjeksi #dentalaidatirane #dentalaida #tiranacity #tirane #tiranealbania #mjekim #dentistnetirane #klinikdentare #klinikdentaretirane #medreseja #rrugadibres #spitalinenetereza #albanian #lushnja #himara #divjaka #laci #lezha #shkodra #shkodraweb #vlora

Share 25 0

#travel

Share 12 0
sofia_agneta. Igår fortsatte vi resan från Ksamil norrut. Nu stannar vi några dagar

Igår fortsatte vi resan från Ksamil norrut. Nu stannar vi några dagar vid Himara #albaninen2019 #himara

Share 48 0
victorias_provkok. Åsnor på små slingriga bergsvägar, bad i Himara och vad tyckte jag ege

Åsnor på små slingriga bergsvägar, bad i Himara och vad tyckte jag egentligen om omtalade Saranda och Ksamil i Albanien. Kika in på www.victoriasprovkök.se och se mitt senaste inlägg från vår roadtrip🚗 #ksamil #saranda #himara #albanien #vofroadtrip2019

Share 161 0

Mekanizem Automatik 👑 Porosit tek mesazhet 📩

Share 25 1

Geo & Art Boutique Hotel ➖Hospitality & Caring is the best we got for you. Enjoy your stay. ➡️ www.geoarthotel.com 📞 00355688568846 📩 geoandartboutiquehotel@gmail.com ➖ ➖ ➖ ➖ #geoandarthotel #beach-hotel #caring #hospitality #summer lover #discover #boutique #hotel #rooms #booknow #seaview #ioniansea #vacation #holidays #heavenonearth #roomsforrent #majestic_view #interiordesign #travel #exploretheworld #visithimara #himara #visitalbania #albaniatourism #albania

Share 15 0

🔥Qantë e Krahut + Kulet 💰Qmimi: 15€ 🇽🇰Kosovë transporti Falas 🇦🇱Shqipëri transporti 3€ 📥Porositni tek Mesazhet (Insta Direct)

Share 13 1
amelxhon. ✔️Emporio Armani ✔️Super Cilesi S•M•L•XL

✔️Emporio Armani ✔️Super Cilesi S•M•L•XL

Share 32 1

Train ride at the sea front – holiday fun for children during holidays, Himara, summer 2000 –– Kindereisenbahn, ein sommerliches Ferienvergnügen an der Albanischen Riviera, Himara im Jahr 2000 –– . #train #trainride #childrenride #kindereisenbahn #summerevening #beachholiday #sommerabend #strandurlaub #himara #himare #albanianriviera #albanischeriviera #amusementride #year2000 #shqiperia #albanie #Travel #travelingram #visitalbania #beauty_of_albania #ColoursofAlbania #ColorsofAlbania #MyAlbania

Share 13 0

🌴Bolivar beach 🌴 #goodfood #himara #albania #restaurant #travel #summer #beach

Share 21 0

Family Time 🧡

Share 28 1
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Double beds 1,8meters (5,9ft) wide ✅ #militiko #staymilitiko #visithimara #himare #himara

Share 28 0
komentepike. Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️
•
Turn on po

Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #prizren #tirana #gjakova #elbasan #durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova #tayna #skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #saranda #himara #s4mm #kuks #tetovo

Share 1191 7
cathringressieker. From my Albania sketchbook - the beach at Himarë. At this beach nearly

From my Albania sketchbook - the beach at Himarë. At this beach nearly everybody brought their own parasols, put them in the sand and enjoyed a couple of nice hours in the shade, interrupted with the occasional dip in the Mediterranean. At siesta time, and even later overnight, they were just closed and left there, waiting for the next day. I loved the random geometric patterns they formed. #travelsketchbook #albania #beaching

Share 26 1
komentepike. Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️
•
Turn on po

Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #prizren #tirana #gjakova #elbasan #durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova #tayna #skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #saranda #himara #s4mm #kuks #tetovo

Share 478 3
pashfmin.official. like nese mendoni se e ka djegg🔥🔥 Double tap per me shume gjera qesh

like nese mendoni se e ka djegg🔥🔥 Double tap per me shume gjera qesharake cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova #fier #vlore #tetovo skrapar #berat #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt #saranda #himara #kruje #kuks #tetovo

Share 55 1