#imobiliare

Posts Share

"LISTIM I RI" 🤩 BIZNES, për shitje Vasil Shanto 🌐 https://goo.gl/5QWwdM Për ta vizituar na kontaktoni: 🆔PRI 1555 📲+355 699697567 📧 alqi.kasi@futurehomepriority.al . . . #futurehomealbania #FutureHome #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazion

Share 20 0

"OKAZION” 🏡🤩 APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE,UNAZA E RE 🌐 https://goo.gl/TwsKN1 •Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re, tek 2 Rotondot,në një zonë të aksesueshme në qytet dhe të preferuar për banim. •Zona është shumë familjare, e pastër, e ndriçuar shumë mirë, me markete, bar-kafe, restorante. •Shtëpia ndodhet në një pallat të ri me ashensor, është e investuar dhe ka një kubaturë të rregullt, punime cilësore, dopio xham dhe disponon një garazh të përfshirë në çmim. Për ta vizituar na kontaktoni: 📲+355695762931 📧 bedri.stafa@futurehome.al . . . #FutureHomeAlbania #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazion

Share 25 0
royaltowniasi. Dacă te întrebai de ce sunt fațadele clădirilor noastre așa ochioase,

Dacă te întrebai de ce sunt fațadele clădirilor noastre așa ochioase, răspunsul este vopseaua decorativă exterioară CAPAROL, pe bază de carbon: ✔️greu inflamabilă, B1 conform DIN 4102/ DIN EN 13501, ✔️înaltă permeabilitate la vapori de apă, ✔️rezistentă la intemperii, hidrofugă, ecologică, fără miros, ✔️prelucrare optimă, ✔️robustă și cu o rezistență de lungă durată a culorii la razele UV, ✔️cu funcție de autocurățare. Vino să descoperi toate finisajele pe care le-am ales pentru tine. #cuceresteCopoul @royaltowniasi . . . #apartamentedevanzare #modernliving #copou #iasi #imobiliare

Share 12 0

Cube Apartments este cu siguranta in topul celor mai moderne cladiri rezidentiale din Mamaia Nord. Foarte putine detalii mai sunt de pus la punct, iar in cadrul acesteia mai sunt doar doua apartamente disponibile spre vanzare. Good job! . . . #cubeapartments #mamaia #mamaiabeach #mamaianord #plaja #apartamentedevanzare #apartament #apartamente #apartment #style #instacool #love #purple #realestate #imobiliare #constanta #mareaneagra #vacanta

Share 13 0
royaltowniasi. Interioare colorate pentru exterioare mohorâte 🎀🏡🌨 #modernliving 
S

Interioare colorate pentru exterioare mohorâte 🎀🏡🌨 #modernliving Sursă foto: @apartmenttherapy . . . #colours #home #homedecor #livingroomdecor #livingroom #imobiliare

Share 4 0

“LISTIM I RI” 🏡🤩 APARTAMENT 1+1 PËR SHITJE, RRUGA 4 DËSHMORËT 🌐 https://goo.gl/DC1jaj ➡️ •Apartamenti është i pozicionuar te rruga "4 Dëshmorët", në një zonë të aksesueshme në qytet dhe të preferuar për banim. ➡️ •Zona është shumë familjare, e pastër, e ndriçuar shumë mirë, me markete, bar-kafe, restorante dhe shkolla. ➡️ •Shtëpia ndodhet në një pallat të ri me ashensor, është e investuar dhe ka një kubaturë të rregullt, punime cilësore, dopio xham dhe termoizolim. Për ta vizituar na kontaktoni: 📲+355695406666 📧 sh.islamaj@futurehomealidemi.al #FutureHomeAlbania #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazion

Share 17 0
andrei_gavril. #realestate #construction #buildings #constructions #imobiliare #sales

#realestate #construction #buildings #constructions #imobiliare #sales #newhomes #realestateiasi #newhome #realestatephotography #romania #iasi #homesforsale #dreamhome #luxuryhomes #constructii #imobiliareiasi #iasilife #apartamentelacheie #apartamentedevanzare #apartamente #constructii #imobiliaredelux #imobiliareromania #apartamentedetop Cel mai nou proiect imobilar din Iasi, zona Tatarasi, constructie P+4, apartamente cu 1, 2 si 3 camere, suprafete intre 34mp utili si 64mp utili, foarte aproape de mijloace de transport in comun, magazine, scoli, piata.Apartamentele se predau cu toate imbunatatirile si utilitatile incluse nu mai tarziu de luna decembrie 2019. Tipuri de apartamente: - tip1: 33,93 mp utili+ 3,15 mp balcon - tip2: 36,53mp utili + 3,15 mp balcon - tip3: 52,62mp utili + 4,06mp balcon - tip4: 53,84mp utili + 3,15mp balcon - tip5: 63,85mp utili + 3,15mp+ 2,23 mp balcoane Pret 1200 euro/mp la plata cash. Loc de parcare suprateran fara costuri suplimentare. Pentru alte detalii si oferte chiar si pentru alte zone sunati la numarul 0740.654738.

Share 20 0

#Repost 🏡APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE FRESKU 🌐https://goo.gl/pWyUEJ\ •Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Freskut në afërsi të “Restorant Freskut”, një një zonë të qetë, e preferuar dhe me ajër të pastër si dhe me punime shumë cilësore. •Zona është shumë familjare, e ndriçuar shumë mirë, me Supermarkete, Bar-Kafe, Restorante, Shkolla dhe Dyqane. •Apartamenti është i pozicionuar në katin e 4 të një pallati te ri me punime shumë të mira. • Shtëpia është e ngrohtë , e investuar me parket , me ndriçim natyral, me kubaturë të rregullt. Për ta vizituar na kontaktoni: 📲+355697015474 📧 j.zaimi@futurehomeopportunity.al . . . #futurehomealbania #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazion

Share 28 0

🗝 QERA APARTAMENT 2+1, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA •Zona në të cilën ndodhet apartamenti është zone me facilitate. •Apartamenti ndodhet në një pallat buzë rrugës kryesore •Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe ka orientim Jug. 🌐 📲 Aleksander Myrtaj +355 69 25 42 669 📧 a.myrtaj@futurehomeproperty.al #futurehomealbania futurehomealbania #FutureHome #shitje #blerje #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #realestate #Tirane #kontrata #marrveshje #shitblerje #pasuritepaluajtshme #imobiliare #okazion ✅ http://futurehome.al/

Share 18 0

NOW ON SALE 🔝 Do not disturb : when passion merge with dream house, it goes from dream to reality. Check out the 3 bedrooms apartment, located in Baneasa, Bucharest • at SALE now for only 289,900€ • hurry up!📞 For more information for this and other luxury homes in Bucharest, contact me directly at ☎ 0746458969 or via email at 📨 office@angholding.ro #homesofinstagram #homes #realestatebucharest #welcomehome #realestate #luxuryhomes #realtor #homes #homesforsale #dreamhome #bucharest #romania #newhome #living #luxuryestates #luxuryrealestate #homedesign #modernhome #instahouse #angholding #luxury #luxuryliving #luxuryinteriors #design #lifestyle #modern #realestatephotography #imobiliare #imobiliarebucuresti #bucuresti #angholding #anglifestyle

Share 59 2

NOW ON SALE 🔝 Do not disturb : when passion merge with dream house, it goes from dream to reality. Check out the 3 bedrooms apartment, located in Baneasa, Bucharest • at SALE now for only 289,900€ • hurry up!📞 For more information for this and other luxury homes in Bucharest, contact me directly at ☎ 0746458969 or via email at 📨 office@angholding.ro #homesofinstagram #homes #realestatebucharest #welcomehome #realestate #luxuryhomes #realtor #homes #homesforsale #dreamhome #bucharest #romania #newhome #living #luxuryestates #luxuryrealestate #homedesign #modernhome #instahouse #angholding #luxury #luxuryliving #luxuryinteriors #design #lifestyle #modern #realestatephotography #imobiliare #imobiliarebucuresti #bucuresti #angholding #anglifestyle

Share 40 1

NOW ON SALE 🔝 Do not disturb : when passion merge with dream house, it goes from dream to reality. Check out the 3 bedrooms apartment, located in Baneasa, Bucharest • at SALE now for only 289,900€ • hurry up!📞 For more information for this and other luxury homes in Bucharest, contact me directly at ☎ 0746458969 or via email at 📨 office@angholding.ro #homesofinstagram #homes #realestatebucharest #welcomehome #realestate #luxuryhomes #realtor #homes #homesforsale #dreamhome #bucharest #romania #newhome #living #luxuryestates #luxuryrealestate #homedesign #modernhome #instahouse #angholding #luxury #luxuryliving #luxuryinteriors #design #lifestyle #modern #realestatephotography #imobiliare #imobiliarebucuresti #bucuresti #angholding #anglifestyle

Share 44 1

NOW ON SALE 🔝 Do not disturb : when passion merge with dream house, it goes from dream to reality. Check out the 3 bedrooms apartment, located in Baneasa, Bucharest • at SALE now for only 289,900€ • hurry up!📞 For more information for this and other luxury homes in Bucharest, contact me directly at ☎ 0746458969 or via email at 📨 office@angholding.ro #homesofinstagram #homes #realestatebucharest #welcomehome #realestate #luxuryhomes #realtor #homes #homesforsale #dreamhome #bucharest #romania #newhome #living #luxuryestates #luxuryrealestate #homedesign #modernhome #instahouse #angholding #luxury #luxuryliving #luxuryinteriors #design #lifestyle #modern #realestatephotography #imobiliare #imobiliarebucuresti #bucuresti #angholding #anglifestyle

Share 36 1
axa_imobil. #investeșteinteligent
☎ Sună ACUM pentru a discuta cu un expert imobil

#investeșteinteligent ☎ Sună ACUM pentru a discuta cu un expert imobiliar!📞078 888 204 #axaimobil #imobiliare #apartamente #apartamenteChisinau #case #caseChisinau #oficii #oficiiChisinau #spatiicomerciale #spatiicomercialeChisinau #cunoiviseleiauformacaseitale #acasa ----------------------------------- 🔗 https://www.axaimobil.md/ 📷 https://www.instagram.com/axa_imobil 📎 https://www.facebook.com/groups/axaimobil 📎 https://ok.ru/axaimobil 📧 info@axaimobil.md 📌 str. Albișoara, 32A

Share 6 0
okeyimobil. Toți își doresc propria locuință, însă puțini din noi își pot permite

Toți își doresc propria locuință, însă puțini din noi își pot permite să achite întreg costul unui apartament sau case. 🤔 �✅ O’Key Imobil îți oferă posibilitatea de a achiziționa propria locuință cu CREDIT IPOTECAR! � Află mai multe detalii ☎ 079 00 97 00 . . . . . #okeyimobil #imobiliare #apartament #creditipotecar #ipoteca #localsmd #realestate #realestateagency #realtor #insta #instagram #primacasa #chisinau #moldova #moldovamea

Share 20 1
profesionisti_in_imobiliare. 2018 vs 2019| Evoluție, trenduri, provocări. Adevărata situație a pieț

2018 vs 2019| Evoluție, trenduri, provocări. Adevărata situație a pieței imobiliare din România prin prisma specialiștilor

Share 17 1

New luxurious project : One Herastrau Towers 🌆 One Herastrau Towers is a high-end residential compound developed by One United Properties. Apartments available : 2 or 3 rooms Location: Herastrau For more information for this and other luxury homes in Bucharest, contact me directly at ☎ 0746458969 or via email at 📨 office@angholding.ro #homesofinstagram #homes #realestatebucharest #welcomehome #realestate #luxuryhomes #realtor #homes #homesforsale #dreamhome #bucharest #romania #newhome #living #luxuryestates #luxuryrealestate #homedesign #modernhome #instahouse #angholding #luxury #luxuryliving #luxuryinteriors #design #lifestyle #modern #realestatephotography #imobiliare #imobiliarebucuresti #bucuresti #angholding #anglifestyle

Share 29 2

New luxurious project : One Herastrau Towers 🌆 One Herastrau Towers is a high-end residential compound developed by One United Properties. Apartments available : 2 or 3 rooms Location: Herastrau For more information for this and other luxury homes in Bucharest, contact me directly at ☎ 0746458969 or via email at 📨 office@angholding.ro #homesofinstagram #homes #realestatebucharest #welcomehome #realestate #luxuryhomes #realtor #homes #homesforsale #dreamhome #bucharest #romania #newhome #living #luxuryestates #luxuryrealestate #homedesign #modernhome #instahouse #angholding #luxury #luxuryliving #luxuryinteriors #design #lifestyle #modern #realestatephotography #imobiliare #imobiliarebucuresti #bucuresti #angholding #anglifestyle

Share 28 0

New luxurious project : One Herastrau Towers 🌆 One Herastrau Towers is a high-end residential compound developed by One United Properties. Apartments available : 2 or 3 rooms Location: Herastrau For more information for this and other luxury homes in Bucharest, contact me directly at ☎ 0746458969 or via email at 📨 office@angholding.ro #homesofinstagram #homes #realestatebucharest #welcomehome #realestate #luxuryhomes #realtor #homes #homesforsale #dreamhome #bucharest #romania #newhome #living #luxuryestates #luxuryrealestate #homedesign #modernhome #instahouse #angholding #luxury #luxuryliving #luxuryinteriors #design #lifestyle #modern #realestatephotography #imobiliare #imobiliarebucuresti #bucuresti #angholding #anglifestyle

Share 25 2

New luxurious project : One Herastrau Towers 🌆 One Herastrau Towers is a high-end residential compound developed by One United Properties. Apartments available : 2 or 3 rooms Location: Herastrau For more information for this and other luxury homes in Bucharest, contact me directly at ☎ 0746458969 or via email at 📨 office@angholding.ro #homesofinstagram #homes #realestatebucharest #welcomehome #realestate #luxuryhomes #realtor #homes #homesforsale #dreamhome #bucharest #romania #newhome #living #luxuryestates #luxuryrealestate #homedesign #modernhome #instahouse #angholding #luxury #luxuryliving #luxuryinteriors #design #lifestyle #modern #realestatephotography #imobiliare #imobiliarebucuresti #bucuresti #angholding #anglifestyle

Share 28 2