(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
sinanifuturehome. #Repost @future_home_opportunity
• • • • • •
Shitet,Hotel, Dhërmi
Ka s

#Repost @future_home_opportunity • • • • • • Shitet,Hotel, Dhërmi Ka strukturë 5 katëshe Organizimi: • 1300 m2 • 17 dhoma • 2 suita • 20 poste parkimi Nsodhet 450 m larg bregdetit Për më tepër Informacion klikoni: 🌐 http://futurehome.al/ Fjalë kyçe: OPO 10818 ose kontaktoni @sinanifuturehome 📲 +355692542480 📧 k.sinani@futurehomeopportunity.al #futurehomealbania #FutureHome #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazion #future_home_opportunity

Share 1 0

RE/Max DYNAMIC va propune spre achIzitie un apartament cu 2 camere in complexul rezidential Ared Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 1/9, si este compus astfel: hol, o baie, bucatarie utilata, camera de zi, dormitor si balcon in suprafata utila de 52.41 mp. Acest apartament se poate considera o INVESTITIE deoarece se vinde cu contract chirias, pretul chiriei este de 350EURO/luna. Avantajele ; Locatie, Mobilat, Inchiriat pe termen lung! Contact : (0722) 151 407 #remax #weareremax #remaxromania #realty #realtor #realestate #agent #remaxagent #realestatestyle #house #sell #buy #trade #transactions #romania #arad #imobiliare #teren #trust #profesionalismo #broker #listing #properties #investment #realestatelife #househounting

Share 3 0

Shitet, SUPER Apartament 2+1, Rruga e Kosovarëve, Tiranë. 💜 Organizimi: •Ambjent ndenje dhe Gatimi •2 Dhoma Gjumi • Tualeti •3 Ballkone •Sipërfaqe: 117.9 m2 •Kati i 6 Banim • Orientim: Jug-Lindje • Apartament i Investuar • Mobilim i Ri • I shtruar me Parket Për më tepër Informacion klikoni: 🌐http://futurehome.al/ 📲 +355697015485 @tiamo.korreshi #futurehomealbania #FutureHome #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazion

Share 13 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Shitet, Ambjent Biznesi, Fushë-Prezë, Tiranë Organizimi: • Godinë 3-katëshe • Secili kat është 800 m2 • Sipërfaqja e godinës : 2400 m2 • Sipërfaqja totale : 3000 m2 • Me Hipotekë • Kati i 1 është servis makinash • Kati i 2 është magazinë shitjesh dhe lokal • Kati i 3 është aktualisht bosh • Punime tepër cilësore • Kubaturë e rregullt • Përpara godinës ndodhet dhe 1 pikë karburanti jo në gjendje pune • Mundësi të shumta shfrytëzimi Për më tepër Informacion na kontaktoni : 🌐http://futurehome.al/ 👉Fjalë kyçe : al10709 📩a.coba@futurehomealidemi.al 📲 +355696306666 #futurehomealbania #FutureHome #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazion

Share 7 0
infinatystudio. Jepet dyqan me qera te ish ekspozita.
Dyqani ka nje siperfaqe prej 147

Jepet dyqan me qera te ish ekspozita. Dyqani ka nje siperfaqe prej 147 m² dhe ndodhet ne katin 0. I pershtatshem per per lloje te ndryshme biznesesh. Cmimi: 2200 euro Për më shumë informacion: Merr Erdon: +355695286742 ose nëpërmjet e-mail: realestate@infinatyservices.com #infinaty #infinatyservices #realestate #imobiliare #buy #sell #forsale #property #home #houseforsale #businessowner #imobiliare #businessforsale #businesses #businessstrategy #businessgoals #businesstips #businesslife #businessmind #businessopportunity #businessonline

Share 21 0
future_home_opportunity. Shitet,Hotel, Dhërmi
Ka strukturë 5 katëshe
Organizimi: • 1300 m2
• 17

Shitet,Hotel, Dhërmi Ka strukturë 5 katëshe Organizimi: • 1300 m2 • 17 dhoma • 2 suita • 20 poste parkimi Nsodhet 450 m larg bregdetit Për më tepër Informacion klikoni: 🌐 http://futurehome.al/ Fjalë kyçe: OPO 10818 ose kontaktoni @sinanifuturehome 📲 +355692542480 📧 k.sinani@futurehomeopportunity.al #futurehomealbania #FutureHome #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazion

Share 9 0
newera.albania. 📢 SUPER OKAZION!!! PER QIRA - Ambient Komercial 330 M2, i investuar d

📢 SUPER OKAZION!!! PER QIRA - Ambient Komercial 330 M2, i investuar dhe i pershtatshem për klinika, qendra estetike, qendra kursesh etj Çmimi i Qiras: 1500 € /Muaj Mos e humbisni kete mundesi!!! 🎯 Na kontaktoni tani ne nr: 0698003030 per nje vizite ne prone ose me shume detaje! ———————————————————————— Agjensi Imobiliare NEWERA ofron Konsulencë dhe Shërbime Imobiliare në Shitje, Blerje, Qira KONTAKT: ☎️ 0698003030 ☎️ 0682090085 💻 www.newera.al 📍Adresa: Rruga “Mikel Maruli”, Unazë e Re, Tiranë #newera_alb #newera #realestate #tirana #albania #apartments #rent #buy #sell #shitje #blerje #qira #imobiliare #unazeere

Share 7 0

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë Organizimi: • Ambjent ndenje dhe Gatimi • 2 Dhoma Gjumi • 2 Tualete me dritare • Ballkoni • Sipërfaqe: 134 m2 • Kati i 7 Banim • Shitet Bosh Apartamenti është • I pajisur me çertifikatë Pronësie • I orientuar drejt Jug-Lindjes • I Investuar • I pajisur me Kondicioner ne çdo dhomë • I shtruar me Parket • Termoizolim Për më tepër Informacion klikoni: 🌐http://futurehome.al/ 📲 +355697015485 #futurehomealbania #FutureHome #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazione

Share 15 0

Qera, Apartament 1+1, Rruga Muhamet Gjollesha Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim me siperfaqe 60 m2 - I mobiluar - Tualeti - Ballkoni - Orientim I mire 🌐- Per ta vizituar Kontaktoni: www.futurehome.al/ ID: 11020 📲Fisnik Veisllari +355 69 25 42 669 📧fisnik.veisllari@futurehomeproperty.al 💙🧡 #futurehomealbania #okazion

Share 15 0
future_home_priority_plus_. Qera, Apartament 1+1, Kopshti Botanik, Tiranë.💙
Organizimi: •Ambjent

Qera, Apartament 1+1, Kopshti Botanik, Tiranë.💙 Organizimi: •Ambjent Ndenje dhe Gatimi •1 Dhome Gjumi •1 Tualete • Sipërfaqe: 72 m2 • Kati i 3 Apatamenti është: • I mobiluar • Me ashensor Për më tepër Informacion klikoni: 🌐http://futurehome.al/ ➡ Fjalë Kyçe:PRI+11008 ✅Për ta vizituar na kontaktoni: 📩 aglent.lleshi@futurehomepriority.al 📱 +355697015484 ➡️ AGLENT LLESHI 👨‍💻 #FutureHome #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazion

Share 13 0

Trust Imobiliare va propune spre vanzare  un apartament cu 3 camere in cartierul Grigorescu. Apartamentul se afla la etajul 2/8 fiind compartimentat in 2 dormitore, bucatarie open space cu living,balcon inchis, baie. Se vinde complet mobilat/utilat cu masina de spalat rufe,uscator de rufe,aer conditionat in toate camerele. Pret usor negociabil. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati. Trust Imobiliare #apartament #apartamente #chirie #chiriecluj #1camera #2camere #3camere #centru #centrucluj #centruclujnapoca #imobiliare #agency #agentie #agentieimobiliara #realestateagent #realestate #bistritanasaud #bistritaromania #bistrita #forsale #devanzare #devânzare #comercialplace #comercialplaces

Share 11 0

📣Ulje cmimi serish📣 ✅Apartament 1+1 tek shkolla Siri Kodra (200m nga Selvia) 📐60m² 🏷Nga 320€, shkon 300€ 📞Kontakt: 0697858874 ~Kati 4 ne pallat te ri me ashensor ~I sapo rinovuar ▪ ▪ #smarter #bolder #faster #success #brand #marketing #technology #network #training #relentless #dreambig #movefast #dontsettleforaverage #realestate #realtor #century21bond #century21albania🇦🇱 #buy #sell #rent #agent #qira #qera #blej #albania #imobiliare #prona #shes

Share 19 0

Qera,Apartament 1+1, Unaza E Re 😍🏠 Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Unazes se Re i cili eshte i organizuar nga: • Ambjent ndenje dhe Gatimi • Dhoma e Gjumit • Tualeti • Ballkon I Bollshem Apartamenti disponon: • Shume i investuar • Orientim: Shume i mire ndaj drites natyrale • I Mobiluar Për më tepër Informacion na kontaktoni : 🌐http://futurehome.al/ 📩 bedri.stafa@futurehome.al 📲 +355695762931 #futurehomealbania #FutureHome #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazion

Share 29 0

✔Apartament 1+1 per shitje, tek Gjuhet e Huaja 🏷 95000€ 📐66.6m² ~Kati 3 me ashensor ~Totalisht i rinovuar para 7 muajsh ~Jepet i mobiluar ose sipas kerkeses ~Dokumentacion i rregullt hipotekor 📞Kontakt: 0697858874 ▪ ▪ #smarter #bolder #faster #success #brand #marketing #technology #network #training #relentless #dreambig #movefast #dontsettleforaverage #realestate #realtor #century21bond #century21albania🇦🇱 #buy #sell #rent #agent #qira #qera #blej #albania #imobiliare #prona #shes

Share 13 0

Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë Organizimi: • Ambjent ndenje dhe Gatimi • 1 Dhomë Gjumi • Tualeti • Korridor shpërndarës Apartamenti disponon: • Sipërfaqe 48.5 m2 • Kati 5 • Me Hipotekë • Pjesërisht i mobiluar • Totalisht i investuar me punime gipsi • Triplo xham • 2 Kondicionerë inverter • Sisteme elektrike dhe hidraulike të reja • Zonë e aksesueshme në qytet, e qetë dhe e preferuar për banim. Për më tepër Informacion na kontaktoni : 🌐http://futurehome.al/ 👉Fjalë kyçe : al11015 📩sh.islamaj@futurehomealidemi.al 📲 +355695406666 #futurehomealbania #FutureHome #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazion

Share 19 0
newera.albania. 📢 PER SHITJE
🏢 Apartament 1+1
📌 Vendodhja: Unaze e Re, Rruga \"Teodo

📢 PER SHITJE 🏢 Apartament 1+1 📌 Vendodhja: Unaze e Re, Rruga "Teodor Keko" 📜 Me Hipoteke 💶 Çmimi: 62,000 € 📐 Siperfaqja: 90 m2 🛁 Tualete: 1 🆙 Kati: 3 🆙 Ashensor 🆕 Pallat I Ri 👁 Ballkon ☎️ Kontakto tani ne nr: 0699671228 per nje vizite ne prone! ———————————————————————— Agjensi Imobiliare NEWERA ofron Konsulencë dhe Shërbime Imobiliare në Shitje, Blerje, Qira KONTAKT: ☎️ 0698003030 ☎️ 0682090085 💻 www.newera.al 📍Adresa: Rruga “Mikel Maruli”, Unazë e Re, Tiranë #newera_alb #newera #realestate #tirana #albania #apartments #rent #buy #sell #shitje #blerje #qira #imobiliare #unazeere

Share 7 0

Shitet, Apartament 2+1, Fresku 😍 I pozicionuar në katin e 2 me sipërfaqe 107m2. Organizimi: • Ambjent ndenjie dhe Gatimi • 2 Dhoma gjumi • Tualet • 2 Ballkone Apartamenti disponon: • hipotek • orientim jug-perëndim • pallat i ri • kubaturë e rregullt katrore • totalisht i investuar me parket, dritare dopio xham dhe grila • super mobilim • mundësi parkimi • super pamje Për më shumë informacion Kliko 🌐 www.futurehome.al/ Fjalë Kyçe plus11017 📲+355692542681 📧 rexhep.bica@futurehomeopportunityplus.al 😁@rexhep_bica_real_estate #futurehomealbania #FutureHome #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazion

Share 15 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha, Laprakë. ➡️ Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim me siperfaqe 96.2m2 Apartamendi disponon: -Dy tualete -Orientim Jug-Lindje -Ndertim I ri, viti 2019 -Sistem chiller dhe kapot -Punime cilesore www.futurehome.al/ Fjale Kyce 1540 Per ta vizituar Kontaktoni: 📲Ervin Uzuni +355 69 70 15 479 📧e.uzuni@futurehomeproperty.al #futurehomealbania #okazion

Share 13 0
cloud9residence. Găsește studio-ul pe care îl cauți! Vezi ofertele noastre cu o suprafa

Găsește studio-ul pe care îl cauți! Vezi ofertele noastre cu o suprafață totală utilă între 46.99 mp și 53.99 mp! #sellinghomes #houseforsale #21residence

Share 781 0
newera.albania. 📢SUPER OKAZION!!!
Shitet Ambient Komercial 290 m2 me HIPOTEKE
Çmimi i

📢SUPER OKAZION!!! Shitet Ambient Komercial 290 m2 me HIPOTEKE Çmimi i Shitjes per m2 : 650 Euro Mos e humbisni kete raste te shkelqyer investimi Na kontaktoni tani ne nr: 0698003030 per nje vizite ne prone ose me shume detaje! ———————————————————————— Agjensi Imobiliare NEWERA ofron Konsulencë dhe Shërbime Imobiliare në Shitje, Blerje, Qira KONTAKT: ☎️ 0698003030 ☎️ 0682090085 💻 www.newera.al 📍Adresa: Rruga “Mikel Maruli”, Unazë e Re, Tiranë #newera_alb #newera #realestate #tirana #albania #apartments #rent #buy #sell #shitje #blerje #qira #imobiliare #unazeere

Share 10 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});