(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
haxaniskogen. När livet känns som uppför Kebnekaise, så händer detta och jag får ny

När livet känns som uppför Kebnekaise, så händer detta och jag får ny kraft! 💖❤️🔮 #livet #födelsedag #överraskning #bornholm #vän #resa #motit #sommar #sommaren2019 #tacksam #tacksamhet #lycka #magi

Share 10 2
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Great day at GPC states today Big thanks to everyone who came down and support me and helped out on the day and a big shout out to my coach @dan_ruccis_gym @ruccisgym for getting me ready for comp and setting out my plan for the day executed all my lifts comfortably and went 9/9 hitting PBs on all 3 lifts Bench 150kgs Squat 220Kgs Deadlift 270kgs #ausfit #bodybuilding #beastmode #determination #goals #gym #gymmotivation #instagood #instafit #backworkout #deadlifts #backday #fitfam #fitnessmotivation #personalbest #smashinggoals #weightlifting #powerbuilding #perthfitfam #perthfitness #transformation #motit #gymapparel #supplements #traininsane #powerlifting

Share 64 10
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
lajm_shqip. Parashikimi i motit sot, e martë 26 shkurt 2019
#26 shkurt 2019 #i mot

Parashikimi i motit sot, e martë 26 shkurt 2019 #26 shkurt 2019 #i motit #martë 26 #motit sot #parashikimi i motit Parashikimi i motit sot, e martë 26 shkurt 2019... Mbetemi nën ndikimin e moti të kthjellët dhe vranësira të lehta në bregdet dhe zonat e ulëta. Por vranësira të shpeshta paraqiten në zonat Juglindore. Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të herë pas-hershme në të… Link: https://lajm-shqip.com/parashikimi-i-motit-sot-e-marte-26-shkurt-2019/

Share 3 0
lajm_shqip. Moti i keq në Itali, humbin jetën tre persona
#dy viktima #kanë humbur

Moti i keq në Itali, humbin jetën tre persona #dy viktima #kanë humbur #motit të keq #raportuan në zonën #si pasojë e motit #Tre persona Tre persona kanë humbur jetën në Itali, si pasojë e motit të keq. Ngjarja ka ndodhur në Lazio, dy viktima u raportuan në zonën e Frusinate dhe një në Guidonia. Sipas mediave italiane dy viktimat e para u zunë poshtë nga rrënojat e një muri të lartë i cili për shkak të erës… Link: https://lajm-shqip.com/moti-i-keq-ne-itali-humbin-jeten-tre-persona/

Share 6 0
lajm_shqip. Parashikimi i motit sot, e dielë 24 shkurt 2019
#24 shkurt #e dielë 24

Parashikimi i motit sot, e dielë 24 shkurt 2019 #24 shkurt #e dielë 24 #motit sot #parashikimi i motit #shkurt 2019 Parashikimi i motit sot, e dielë 24 shkurt 2019... Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta si pasojë e ardhjes së masave ajrore të ftohta por të qëndrueshme. Pasditja dhe mbrëmja do të vijojnë në kushte të qëndrueshme atmosferike me kthjellime dhe vranësira,… Link: https://lajm-shqip.com/parashikimi-i-motit-sot-e-diele-24-shkurt-2019/

Share 3 0
lajm_shqip. Parashikimi i motit sot, e shtunë 23 shkurt 2019
#23 shkurt 2019 #e sh

Parashikimi i motit sot, e shtunë 23 shkurt 2019 #23 shkurt 2019 #e shtunë 23 #i motit sot #motit sot #parashikimi i motit Parashikimi i motit sot, e shtunë 23 shkurt 2019... Vranësira të dendura dhe alternime kthjellimesh dominojnë gjatë paradites në vend. Mesdita dhe pasditja sjellin shtim të vranësirave në rajonin Jugor-Juglindor duke gjeneruar reshje shiu e dëbore. Nata përmirëson kushtet e motit, duke sjellë pauzë të reshjeve por mot të ftohtë.… Link: https://lajm-shqip.com/parashikimi-i-motit-sot-e-shtune-23-shkurt-2019/

Share 2 0
lajm_shqip. Parashikimi i motit sot, e premte 22 shkurt 2019
#22 shkurt #e premte

Parashikimi i motit sot, e premte 22 shkurt 2019 #22 shkurt #e premte 22 #motit sot #parashikimi i motit #shkurt 2019 Parashikimi i motit sot, e premte 22 shkurt 2019... Ardhja e një sistemi vranësirash do të kushtëzojë mot me vranësira të shpeshta dhe alternime kthjellimesh në pjesën më të madhe të vendit. Më të dendura paraqiten në Veri dhe zonat Lindore duke gjeneruar dhe reshje të pakta shiu e dëbore.… Link: https://lajm-shqip.com/parashikimi-i-motit-sot-e-premte-22-shkurt-2019/

Share 1 0
new_life_available.

.................

Share 11 3
lajm_shqip. Parashikimi i motit sot, e enjte 21 shkurt 2019
#21 shkurt 2019 #e enj

Parashikimi i motit sot, e enjte 21 shkurt 2019 #21 shkurt 2019 #e enjte 21 #enjte 21 shkurt #motit sot #parashikimi i motit Parashikimi i motit sot, e enjte 21 shkurt 2019... Bregdeti dhe zonat e ulëta vijojnë të mbeten me kthjellime dhe vranësira të lehta. Por vranësira më të shpeshta shfaqen në zonat malore përgjatë kufirit Lindor. Ky stabilitet i atmosferës do të na shoqërojë deri vonë pasdite, kur vranësirat shtrihen pothuajse… Link: https://lajm-shqip.com/parashikimi-i-motit-sot-e-enjte-21-shkurt-2019/

Share 3 0
lajm_shqip. Parashikimi i motit sot, e martë 19 shkurt 2019
#19 shkurt #19 shkurt

Parashikimi i motit sot, e martë 19 shkurt 2019 #19 shkurt #19 shkurt 2019 #e martë 19 #motit sot #parashikimi i motit Parashikimi i motit sot, e martë 19 shkurt 2019... Masat ajrore të qëndrueshme do të vijojnë të diktojnë kushtet atmosferike në vendin tonë. Për pasojë orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të lehta në të gjithë Shqipërinë. Pasditja dhe mbrëmja do të mbeten në kushtet e… Link: https://lajm-shqip.com/parashikimi-i-motit-sot-e-marte-19-shkurt-2019/

Share 3 0

102kgs body weight Posing like a flog🤦🏼‍♂️ Could this walking to the bus every morning shredding up this fat boy powerlifter 🤔 Could that be abs beneath the hair 🤷🏽‍♂️ #ausfit #bodybuilding #beastmode #determination #goals #gym #gymmotivation #instagood #instafit #backworkout #deadlifts #backday #fitfam #fitnessmotivation #personalbest #smashinggoals #weightlifting #powerbuilding #perthfitfam #perthfitness #transformation #motit #gymapparel #supplements #traininsane #powerlifting

Share 32 1
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});