#pbcmk

Posts Share

pbc.mk. ПБЦ 24 ЧАСОВНА \"MUSCLE MASS\" ПОНУДА КОЈА НЕ СЕ ПРОПУШТА 💪💪💪
➡️➡️➡️

ПБЦ 24 ЧАСОВНА "MUSCLE MASS" ПОНУДА КОЈА НЕ СЕ ПРОПУШТА 💪💪💪 ➡️➡️➡️ НАПРАВЕТЕ НАРАЧКА ПРЕКУ НАШАТА ВЕБ СТРАНА 👇👇👇 🌐 https://pbc.mk/pbc-24h-offer (доволно е да направите нарачка и да одберете опција на плаќање при испорака или подигнување од продавница, ПОСЛЕ 20:00ч нарачка може да направите САМО СО ОНЛАЈН ПЛАЌАЊЕ) И ЗЕМЕТЕ СУПЕР КОМБИНАЦИЈА ОД 👇👇👇 ➡️➡️➡️ CRITICAL MASS на BigMan ✅ Пакување од 4 КГ ✅ 0% ШЕЌЕРИ ➕ ➡️➡️ MONO Creatine Monohydrate на D.N.A. Supps ✅ Дури 135 единечни дози (повеќе од 4 месеци) ✅ Одлична абсорција - ОЛИМП КВАЛИТЕТ ⛔ Редовна цена...2̶9̶0̶0̶д̶е̶н̶ 👉👉 ЗА ПБЦ ПРОМО ЦЕНА... 1860ден . ⚠ ВАЖНО ⚠ ✔ Понудата е достапна САМО со наша ПБЦ Активна ЛОЈАЛТИ КЛУБ КАРТИЦА ✔ Понуда важи 24 часа од моментот на објавување - до 18.01 09:30ч ✔ Ограничено е на 1 пакет максимум, фер политика за да има за сите. ⚠ ПОНУДАТА ВАЖИ САМО СО НАРАЧКА ПРЕКУ НАШАТА ВЕБ СТРАНА ⛔️ НАРАЧКИ ПО ТЕЛЕФОН, ВИБЕР и ПРЕКУ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ НЕМА ДА СЕ РАЧУНААТ ЗА ВАЖЕЧКИ. ⚠ Нарачка мора да направите преку нашата веб страна а плаќање може да одберете опција при достава или директно од нашата продавница (ПОСЛЕ 20:00ч нарачка може да направите САМО СО ОНЛАЈН ПЛАЌАЊЕ) #pbcmk

Share 12 0
istamenkovska. 🌙
.
.
.
.
.
.
.
.

#pbcmk #olimpsportnutrition #wheyproteincomplex

🌙 . . . . . . . . #pbcmk #olimpsportnutrition #wheyproteincomplex

Share 1723 4
pbc.mk. Почнете денот со 👉👉👉 FAT DIRECT SHOT 2 in 1 👈👈👈
ПРОИЗВОД СО ДВОЈ

Почнете денот со 👉👉👉 FAT DIRECT SHOT 2 in 1 👈👈👈 ПРОИЗВОД СО ДВОЈНО ДЕЈСТВО 😎😎😎 и ТОА: 🔥🔥🔥 СОГОРУВАЊЕ НА МАСТИТЕ и 💪💪💪 ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ФИЗИЧКИТЕ ПЕРФОРМАНСИ FAT DIRECT SHOT со 0% шеќери . УНИКАТЕН ПРОИЗВОД КОЈ ЌЕ ВИ ПОМОГНЕ ДА ГИ НАМАЛИТЕ 🔥 ВИШОКОТ КИЛОГРАМИ И ДА ЈА ЗГОЛЕМИТЕ 💪 ЧИСТАТА МУСКУЛНА МАСА.. ДЕФИНТИВНО ВРЕДИ ДА СЕ ПРОБА 👊👊👊 ПБЦ КЛУБСКА ЦЕНА .. 80 ден./60 мл. 🌐 https://pbc.mk/fat-direct-shot-60ml-f . Напомена: Цената е валидна за сите наши клиенти со активна ПБЦ картичка. . Кмајте супер фит ден ПБЦМК @pbc.mk #pbcmk #fatburner #hardcorerules

Share 83 0
pbc.mk. Почнете денот со 👉👉👉 FAT DIRECT SHOT 2 in 1 👈👈👈
ПРОИЗВОД СО ДВОЈ

Почнете денот со 👉👉👉 FAT DIRECT SHOT 2 in 1 👈👈👈 ПРОИЗВОД СО ДВОЈНО ДЕЈСТВО 😎😎😎 и ТОА: 🔥🔥🔥 СОГОРУВАЊЕ НА МАСТИТЕ и 💪💪💪 ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ФИЗИЧКИТЕ ПЕРФОРМАНСИ FAT DIRECT SHOT со 0% шеќери . УНИКАТЕН ПРОИЗВОД КОЈ ЌЕ ВИ ПОМОГНЕ ДА ГИ НАМАЛИТЕ 🔥 ВИШОКОТ КИЛОГРАМИ И ДА ЈА ЗГОЛЕМИТЕ 💪 ЧИСТАТА МУСКУЛНА МАСА.. ДЕФИНТИВНО ВРЕДИ ДА СЕ ПРОБА 👊👊👊 ПБЦ КЛУБСКА ЦЕНА .. 80 ден./60 мл. 🌐 https://pbc.mk/fat-direct-shot-60ml-f . Напомена: Цената е валидна за сите наши клиенти со активна ПБЦ картичка. . Кмајте супер фит недела ПБЦМК @pbc.mk #pbcmk #fatburner #hardcorerules

Share 31 0
pbc.mk. Дупло Чоколадо е мојот нов омилен вкус од 100% Whey Protein Complex на

Дупло Чоколадо е мојот нов омилен вкус од 100% Whey Protein Complex на Olimp Sport Nutrition... 😍❤ Ако го пробате и вие нема да сакате да го споделите со никого ☺😐😎 🏆 Бр.1 производ во Европа 🌐 https://pbc.mk/100-whey-protein-complex-700g-f Имајте убава вечер ПБЦМК @pbcmk #pbcmk #wheyproteincomplex #olimpsportnutrition #doublechocolate #goodnight

Share 43 0
pbc.mk. Почнете ја неделата со 👉👉👉 FAT DIRECT SHOT 2 in 1 👈👈👈
ПРОИЗВОД С

Почнете ја неделата со 👉👉👉 FAT DIRECT SHOT 2 in 1 👈👈👈 ПРОИЗВОД СО ДВОЈНО ДЕЈСТВО 😎😎😎 и ТОА: 🔥🔥🔥 СОГОРУВАЊЕ НА МАСТИТЕ и 💪💪💪 ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ФИЗИЧКИТЕ ПЕРФОРМАНСИ FAT DIRECT SHOT со 0% шеќери . УНИКАТЕН ПРОИЗВОД КОЈ ЌЕ ВИ ПОМОГНЕ ДА ГИ НАМАЛИТЕ 🔥 ВИШОКОТ КИЛОГРАМИ И ДА ЈА ЗГОЛЕМИТЕ 💪 ЧИСТАТА МУСКУЛНА МАСА.. ДЕФИНТИВНО ВРЕДИ ДА СЕ ПРОБА 👊👊👊 ПБЦ КЛУБСКА ЦЕНА .. 80 ден./60 мл. 🌐 https://pbc.mk/fat-direct-shot-60ml-f . Напомена: Цената е валидна за сите наши клиенти со активна ПБЦ картичка. . Кмајте супер фит недела ПБЦМК @pbc.mk #pbcmk #fatburner #hardcorerules

Share 35 0
pbc.mk. Да не заборавите една доза од вашиот омилен протеин после тренинг 😉😊

Да не заборавите една доза од вашиот омилен протеин после тренинг 😉😊🤗 ➡ 100% WHEY Protein Complex на Olimp Sport Nutrition 🏆 Бр.1 производ во Европа ➡ Супер комбинација na WHEY КОНЦЕТРАТ + ИЗОЛАТ👊👊👊 Во една доза содржи: ✔ 26 гр. Протеин ✔ 0,5 гр. Заситени Масти ✔ 6 гр. БЦАА ✔ 4,7 гр. Глутамин . Имајте убава вечер..се гледаме утре 😎 @pbc.mk #pbcmk

Share 39 0
pbc.mk. Една доза од најдобриот БЦАА производ за одржување и градба на чистата

Една доза од најдобриот БЦАА производ за одржување и градба на чистата мускулна маса, на крајот од денот 💪💪💪 👉 BCAA Xplode на Olimp УБЕДЛИВО НАЈДОБРИТЕ БЦАА во ЕВРОПА и СО НАЈДОБРА ЦЕНА 👊👊👊 ➡️ Пакување од 500гр (50 дози х 10 гр.) ➡️ ПБЦ ПРОМО ФАМИЛИ ЦЕНА ОД 1340ден ✔ УЛТРА БРЗА АПСОРБЛИВОСТ ✔ ЕКСПЛОЗИВНО ДЕЈСТВО . Имајте убава вечер 😉 ПБЦМК @pbc.mk #pbcmk #bcaaxplode #olimpsportnutrition #hardcorerules

Share 38 0

НАЈДОБРА ЦЕНА НА "100% WHEY" ПРОТЕИН📢📢📢 WPC D.N.A. Your Supps - OLIMP quality 👊👊👊 ➡️ Пакување од 900 гр ✔️ 100% WHEY PROTEIN CONCENTRATE со Одлична абсорција - ОЛИМП КВАЛИТЕТ ⛔ Редовна цена 1̶2̶0̶0̶д̶е̶н̶ ✅ ПБЦ "FAMILY" ЦЕНА од САМО 950ден😱😱😱 . 📱За повеќе инфо тел/вибер 078 820 222 📱Për më shumë info në tel/viber 072 21 44 11 🌐 https://pbc.mk/wpc-whey-protein-concentrate-900g-f Имајте супер ФИТ ден 🥰🥰🥰 #pbcmk . НАПОМЕНА: ✔ Понудaтa е достапнa САМО со наша ПБЦ Активна ЛОЈАЛТИ КЛУБ КАРТИЦА

Share 22 0
marinamfit. Today my legs may rest in peace...I'm doing legs/booty 2 times a week

Today my legs may rest in peace...I'm doing legs/booty 2 times a week with increasing weights. SWIPE ➡️ . . . #legsday #legs #squats #booty #iamhera #olimpsportnutrition #brandambassador #bulking #gohard #heraxhero #pbcmk #fitnessbikini #fitness #fit #fitnessmodel #gym #lifestyle #noexcuses #marinamfit #wonderwoman

Share 39 0
pbc.mk. Време е за доза 100% WHEY ПРОТЕИН ОД НУТРЕНД, после напорниот тренинг

Време е за доза 100% WHEY ПРОТЕИН ОД НУТРЕНД, после напорниот тренинг 🤩🤩🤩 ➡️➡️ CFM КВАЛИТЕТ - НАЈВАЖНАТА РАБОТА КОЈА ГО КАЖУВА КВАЛИТЕТОТ НА ПРОТЕИНОТ ✔НАЈЧИСТА ФОРМА НА 100% WHEY CONCENTRATE + ISOLATE📣📣📣 . 🎖ФИРМА СО 25 ГОДИНИ ТРАДИЦИЈА И ИСКУСТВО 👍👍👍 Присутен во преку 60 земји. ⬇️ ВО ЕДНА ДОЗА ОД 30 гр. ⏩ 22,7 гр. НАЈЧИСТА ФОРМА НА CFM WHEY ISOLAT & WHEY PROTEIN CONCENTRATE ⏩ 5000 мг. BCAA ⏩ 0,8 гр. Заситени масти ⏩ 1,6 гр. Шеќер ⏩ БЕЗ ГЛУТЕН ➡️➡️➡️ ДОСТАПЕН во 7 супер вкуса:😋😋😋 . ДОСТАПЕН ВО ПАКУВАЊЕ ОД 30 гр./908гр/2250гр https://pbc.mk/promocii/pbc-family-ceni/100-whey-protein-2250g-f . ВРЕДИ ДА СЕ ПРОБА 👊👊👊 . Имајте убав викенд #pbcmk Зошто CFM WHEY протеинот е посупериорен од обичниот WHEY ??? ➡️➡️➡️Со микрофилтрација (CFM-cross flow microfiltration) која се прави на ниски температури доаѓа до одвојување на сурутката од мастите и истиот е денатурализиран со што се задржуваат биопептидите кои се субфракции на протеинот важни за имунолошкиот систем и биоактивноста на протеините. WHEY CFM има највисоко ниво на неденатурализиран протеин од 99% и ТЕЛОТО (мускулите) ЦЕЛОСНО ГО ИСКОРИСТУВА. 👎WHEY ИЗОЛАТ Протеини без ознака CFM се добива со класична постапка на дехидрација на високи температури каде се постигнува до делумна (не целосна) денатурација на протеинот и тој иако е со голем процент на протеини но е со многу намалена биолошка вредност и со тоа не може да ги даде сите позитиви ефекти за побрз развој на мускулна маса и не се користи целосно. 👎Тоа значи да некој протеин и да има 99% протеин ако не е преработен со CFM постапка истиот нема ефект за тој процент на протеини.

Share 0 0
pbc.mk. ПБЦ 24 ЧАСОВНА СЛИМ ПОНУДА КОЈА НЕ СЕ ПРОПУШТА 🤩💪🤩
➡️➡️➡️ НАПРАВЕТЕ

ПБЦ 24 ЧАСОВНА СЛИМ ПОНУДА КОЈА НЕ СЕ ПРОПУШТА 🤩💪🤩 ➡️➡️➡️ НАПРАВЕТЕ НАРАЧКА ПРЕКУ НАШАТА ВЕБ СТРАНА 👇👇👇 🌐 https://pbc.mk/pbc-24h-offer (доволно е да направите нарачка и да одберете опција на плаќање при испорака или подигнување од продавница, ПОСЛЕ 20:00ч нарачка може да направите САМО СО ОНЛАЈН ПЛАЌАЊЕ) И ЗЕМЕТЕ СУПЕР КОМБИНАЦИЈА ОД 👇👇👇 ➡️➡️➡️ FAT DIRECT на Nutrend ✅ Пакување за 60 денови ✔️ Апсолутно единствен НОЌЕН шредер на масти ❌ БЕЗ кофеин, БЕЗ никакви стимулирачки супстанции ➕ ➡️➡️ 5 х FAT DIRECT SHOT 2 in 1 - 60мл ШОТ 🔥 СОГОРУВАЊЕ НА МАСТИТЕ и 💪 ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ФИЗИЧКИТЕ ПЕРФОРМАНСИ ✅ FAT DIRECT SHOT со 0% шеќери ⛔ Редовна цена...1̶4̶9̶0̶д̶е̶н̶ 👉👉 ЗА ПБЦ ПРОМО ЦЕНА... 990ден . ⚠ ВАЖНО ⚠ ✔ Понудата е достапна САМО со наша ПБЦ Активна ЛОЈАЛТИ КЛУБ КАРТИЦА ✔ Понуда важи 24 часа од моментот на објавување - до 17.01 09:30ч ✔ Ограничено е на 1 пакет максимум, фер политика за да има за сите. ⚠ ПОНУДАТА ВАЖИ САМО СО НАРАЧКА ПРЕКУ НАШАТА ВЕБ СТРАНА ⛔️ НАРАЧКИ ПО ТЕЛЕФОН, ВИБЕР и ПРЕКУ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ НЕМА ДА СЕ РАЧУНААТ ЗА ВАЖЕЧКИ. ⚠ Нарачка мора да направите преку нашата веб страна а плаќање може да одберете опција при достава или директно од нашата продавница (ПОСЛЕ 20:00ч нарачка може да направите САМО СО ОНЛАЈН ПЛАЌАЊЕ) #pbcmk

Share 19 2
pbc.mk. Почнете го денот со најдобриот БЦАА производ за одржување и градба на

Почнете го денот со најдобриот БЦАА производ за одржување и градба на чистата мускулна маса 💪💪💪 👉 BCAA Xplode на Olimp УБЕДЛИВО НАЈДОБРИТЕ БЦАА во ЕВРОПА и СО НАЈДОБРА ЦЕНА 👊👊👊 ➡️Пакување од 500гр (50 дози х 10 гр.) ➡️FAMILY" ЦЕНА ОД 1340ден ➡️УЛТРА БРЗА АПСОРБЛИВОСТ ➡️ЕКСПЛОЗИВНО ДЕЈСТВО !!! . Имајте супер фит недела 😉 ПБЦМК @pbc.mk #pbcmk #bcaaxplode #olimpsportnutrition #hardcorerules

Share 36 0
marinamfit. Идеален за сите особено во зимскиот период 🤗
Tribitor® е иновативна т

Идеален за сите особено во зимскиот период 🤗 Tribitor® е иновативна технологија која клинички е докажана дека помага во намалувањето на гликемиското влијание на храната со високи нивоа на јаглехидрати. 💪🏻 ✔Здравствен додаток. ✔Патентирана комбинација на состојки од растенија.. ✔Рецеп кој се базира на високи дози од три стандардизирани растителни екстракти - бел грав, бело црница и зелено кафе Добиваме: - Контролирање на апетитот - Контролирање и намалување на тежината - Контролирање на холестеролот - Намалување на ризикот од диабетис тип 2 - Контролирање на шеќерот во крвта - Помал ризик од срцеви болест ➡️ @pbc.mk . . #pbcmk #tribitor #carbs #gohard #diet #musclegain #proteinislife #tatt #nobodyoutworksme #fitnessbikini #fitness #fit #fitnessmodel #gym #lifestyle #dedication #motivation #addiction #discipline #fitbody #bemoredomore #noexcuses #marinamfit

Share 141 2
pbc.mk. Една доза FAT DIRECT и можам мирно да спијам 😄
ЕДИНСТВЕНА НОЌНА ФОРМУ

Една доза FAT DIRECT и можам мирно да спијам 😄 ЕДИНСТВЕНА НОЌНА ФОРМУЛА ЗА СЛАБЕЕЊЕ НА НАШИОТ ПАЗАР 😊 . ПРВ ПАТ ВО МАКЕДОНИЈА И ЕДИНСТВЕНО КАЈ НАС📢📢📢 🔥 😎😎😎 ➡️➡️➡️ FAT DIRECT на Nutrend ✅ Пакување за 60 денови ✅ ПБЦ ЦЕНА САМО ЗА 990ден или 16.5 ден НОЌНА доза . ✔️ Апсолутно единствен НОЌЕН шредер на масти ✔️ Комбинација ПРИРОДНИ ЕКСТРАКТИ: - Екстракт од зелено кафе - екстракт од гарсинија камбоџа - екстракт од вакаме алги ✔️ Специјално дизајниран производ за намалување на маснотиите за време на спиењето ❌ БЕЗ кофеин ❌ БЕЗ никакви стимулирачки супстанции . 📱За повеќе инфо тел/вибер 078 820 222 📱Për më shumë info në tel/viber 072 21 44 11 🌐 https://pbc.mk/fat-direct-60caps . Имајте убава вечер ПБЦМК @pbc.mk #pbcmk #nutrend #nutrendsuplements #fatdirect #nightformula #fatburner #hardcorerules

Share 25 0
pbc.mk. ПОЧНЕТЕ ГО ДЕНОТ СО BCAA XPLODE ENERGY👊👊👊
➡️НАЈДОБРАТА ИНОВАТИВНА Ф

ПОЧНЕТЕ ГО ДЕНОТ СО BCAA XPLODE ENERGY👊👊👊 ➡️НАЈДОБРАТА ИНОВАТИВНА ФОРМУЛА НА БЦАА во 2018 НАЈДОБАР СООДНОС НА⬇️⬇️⬇️ ➡️БЦАА 2:1:1 ➡️КОФЕИН ➡️БЕТА АЛАНИН ➡️ВИТАМИН Б6 ➡️ПАКУВАЊЕ од 500 гр. ➡️75 ЕДИНЕЧНИ ДОЗИ (повеќе од 2 месеци)😮😮😮 ПБЦ ЦЕНА со КЛУБ КАРТИЧКА САМО 24 евра (1460 ден) . 📱За повеќе инфо тел/вибер 078 820 222 📱Për më shumë info në tel/viber 072 21 44 11 . https://pbc.mk/promocii/pbc-family-ceni/bcaa-xplode-energy-f . Имајте супер фит ден 💪💪💪 . #pbcmk #bcaaenergy #bcaaenergyxplode #bcaaxplode #brandambassador #energy #endurance #bestprice

Share 18 0
pbc.mk. ВАКОВ ПРОТЕИНСКИ БАР СИГУРНО НЕМАТЕ ПРОБАНО 😋😋😋
ВКУСЕН ДЕСЕРТ КОЈ Н

ВАКОВ ПРОТЕИНСКИ БАР СИГУРНО НЕМАТЕ ПРОБАНО 😋😋😋 ВКУСЕН ДЕСЕРТ КОЈ НЕМА ДА ВЕ ПОПРАВИ 😛😛😛 ОЛИМП ПРОТЕИНСКИ БАР👊👊👊 ✔️ ИНЗВОРЕДЕН ВКУСЕН ДЕСЕРТ😋😋😋 ✔️ ВИСОКА СОДРЖИНА НА ПРОТЕИН 💪💪💪 ✔️ ЗБОГАТЕН СО ДИЕТАЛНИ ВЛАКНА ✔️ МАКСИМАЛНО НИСКА СОДРЖИНА НА ШЕЌЕР ..САМО 2 гр.😯😯😯 Дефинитивно вреди да се проба ... Ви посакуваме убава вечер 🤗🤗🤗 #pbcmk

Share 22 0

МАКСИМАЛНА НАПУМПАНОСТ НА ВАШИТЕ МУСКУЛИ со ИНСТАНТ ДЕЈСТВО 💪💪💪👊👊👊 Главни финкции на Аргинин: ✔ Забрзан раст на чистата мускулна маса - го зголемува производството на соматотропин (хормон за раст - STH) ✔ Зголемување на циркулацијата на крвта - со помош на азотен оксид ✔ Поддршка на имуниот систем ✔ Забрзување на процесот на регенерација ✔ Зголемување на моќноста и раст и зачувување на мускулната маса ✔ Намалување на нивото на холестерол ✔ Зголемено либидо кај мажот ✔Најважниот елемент во синтезата на азотен оксид (НО) Пакување од 120 капсули по цена од 1100 денари Проверен НУТРЕНД Квалитет ФИРМА СО 25 ГОДИШНО ИСКУСТВО ВО ПРОИЗВОСТВО НА СПОРТСКИ СУПЛЕМЕНТИ. Повеќе информации на следнот линк https://pbc.mk/kategorii/aminokicelini/arginin-aakg/arginine-120caps Имајте супер фит ден 🤗🤗🤗 #pbcmk

Share 36 0
pbc.mk. ХАРДКОР вежбачите знаат што е најдобро за нив 💪💪💪
BCAA 4:1:1 Xplode

ХАРДКОР вежбачите знаат што е најдобро за нив 💪💪💪 BCAA 4:1:1 Xplode на Olimp Sport Nutrition 👌👍😎 - 4 пати поголем соодносот на леуцин, изолеуцин и валин 4:1:1 - 90% концентрација на амино киселина во секоја порција - 4500 мг БЦАА по порција - Екстра растворливост - Пакување од 500гр = 100 ПОРЦИИ - Прилагоден и за Вегетаријани . https://pbc.mk/bcaa-4-1-1-500g.html . Имајте убава вечер ;) ПБЦМК @pbc.mk #pbcmk #bcaaxplode #olimpsportnutrition

Share 17 0
marinamfit. Adore protein pancake! 💪🏻😍🍫
Suplements by @olimp_sport_nutrition a

Adore protein pancake! 💪🏻😍🍫 Suplements by @olimp_sport_nutrition and @nutrendbodybuilding from my fav store @pbc.mk (peanut butter and protein pancake powder)🔥 Write me down if you try it and like.😁🍌🍫🥜🥚👌🏼 Bon Appetite . ✔Protein pancake powder ✔100 ml water ✔1 tsp olive oil ✔1 egg ✔1 banana ✔Coconut powder ✔Peanut butter . . . #pbcmk #olimpsportnutrition #nutrendsuplements #peanutbutter #proteinpancake #delicious #lovecookbake #diet #protein #musclegain #proteinislife #nobodyoutworksme #fitnessbikini #fitness #fit #fitnessmodel #gym #lifestyle #dedication #motivation #addiction #discipline #fitbody #bemoredomore #noexcuses #marinamfit #fitnessrecepie

Share 187 5
pbc.mk. ДА ЈА ЗАПОЧНЕМЕ ОВАА ГОДИНА СО УБАВИ РАБОТИ 😎😎😎
ПБЦ ТОП БОЖИЌНА ПОН

ДА ЈА ЗАПОЧНЕМЕ ОВАА ГОДИНА СО УБАВИ РАБОТИ 😎😎😎 ПБЦ ТОП БОЖИЌНА ПОНУДА 📢📢📢 ➡️НАРАЧАЈ ПРЕКУ НАШАТА ВЕБ СТРАНА И ДОБИЈ ГО 👇👇👇 НАЈДОБРИОТ ПРОТЕИН ВО ЕВРОПА СО НАЈДОБРА ЦЕНА ВО МАКЕДОНИЈА WHEY PROTEIN COMPLEX 100% од 2270 гр САМО ЗА 30 evra (1860ден)😲😲😲 . НАРАЧАЈ НА СЛЕДНИОВ ЛИНК 👇👇👇 🌐 https://pbc.mk/promocii/holiday-promotions/pbc-praznicna-ponuda ⚠ ВАЖНО ⚠ ПОНУДАТА ВАЖИ САМО СО НАРАЧКА ПРЕКУ НАШАТА ВЕБ СТРАНА 📣📣📣 ⛔ Нарачка мора да направите преку нашата веб страна а плаќање може да одберете опција при достава или директно од нашата продавница. ⛔ НАРАЧКИ ПРЕКУ ТЕЛЕФОН СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ НЕМА ДА СЕ РАЧУНААТ ЗА ВАЖЕЧКИ ⛔ Нарачката е ограничена на едно парче заради фер политика (да има за секого) ⛔ Оваа промоција е достапна само со вкусови на Тiramisu и Ice Coffee .. НАПОМЕНА: ✔ Понудите е достапна САМО со наша ПБЦ Активна ЛОЈАЛТИ КЛУБ КАРТИЦА ✔ Понудата важи од денес 01.01.2019 ВТОРНИК до трошење на залихите предвидена за оваа промоција ✔ БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА за сите наши клиенти кои имаат веќе активна лојалти картица. #pbcmk

Share 16 0
pbc.mk. 🍾🥂✨🎉СРЕЌНА НОВА ГОДИНА ОД ЦЕЛИОТ ТИМ НА ПБЦ !!! 💪🔝💯🍀🤗 Оваа год

🍾🥂✨🎉СРЕЌНА НОВА ГОДИНА ОД ЦЕЛИОТ ТИМ НА ПБЦ !!! 💪🔝💯🍀🤗 Оваа година да ни донесе на сите многу Мускули , Успех, Среќа и Позитивни емоции 🤗🤗🤗 Првиот ден од оваа година дочекајте ја со насмевка, прегрнете ги вашите Сакани и наздравете за многу години!!! 🥂💪🏋‍♂Наздравете и од наше име 😎 *** Да не претерате со обилно јадење 😉 #pbcmk

Share 34 0
marinamfit. So it's coming new year which your success and happiness lies in you.

So it's coming new year which your success and happiness lies in you. My advice to all of you is resolve to keep happy and your joy and you shall form an invisible host against difficulties. Be strong no matter what happens! Happy holidays 🎄🎉💪🏼 #fitlegs #gymismyoffice #squats #booty #iamhera #brandambassador #bulking #gohard #heraxhero #pbcmk #happyholidays #newyear #fitnessbikini #fitness #fit #fitnessmodel #gym #lifestyle #noexcuses #marinamfit

Share 338 3
marinamfit. My last training for 2018 was at home which included resistance band a

My last training for 2018 was at home which included resistance band and my own weight. Feel the burn for 4 × 15 🔥 . Happy holidays 🎄🎉💪🏼 #homeworkouts #legs #squats #booty #iamhera #brandambassador #bulking #gohard #heraxhero #pbcmk #fitnessbikini #fitness #fit #fitnessmodel #gym #lifestyle #noexcuses #marinamfit

Share 274 3
marinamfit. 🌞 GOOD MORNING LADY A.M. SHAKE е одличен состав на разни форми на про

🌞 GOOD MORNING LADY A.M. SHAKE е одличен состав на разни форми на протеини дизајнирани посебно за жени со највисоките квалитетни протеински производи, вкусниот вкус и ефикасното дејство. 💪🏻 . . . #forladies #pbcmk #borninthegym #olimpsportnutrition #gluteus #proteinpowder #ladyamshake #goodmorningprotein #queenfit #queensgang #gohard #diet #protein #musclegain #proteinislife #fitnessbikini #fitness #fit #fitnessmodel #gym #lifestyle #dedication #motivation #addiction #discipline #fitbody #bemoredomore #noexcuses #marinamfit

Share 238 1