#shpejtesi

Posts Share

Deri në 100 mbps, duke filluar nga vetëm 1,200 lekë/muaj dhe 0 kosto instalimi! Çfarë pret? Bëhu edhe ti pjesë e familjes së madhe Abissnet ! #unejamabissnet #abissnetkudo #thebest #albania #internet #tv #telefon #shpejtesi #superoferta #abissnet #fiber #isigurte #zgjedhjaime www.abissnet.al

Share 31 0
abissnet. Zgjidh cilësinë për biznesin tënd! Internet i shpejtë dhe suport maksi

Zgjidh cilësinë për biznesin tënd! Internet i shpejtë dhe suport maksimal me #abissnetfibra #abissnet #zgjedhjaime #unejamabissnet #internet #fiber #shpejtesi #moretv #tv #telefoni #abissnetkudo #fiberoptics #speed #technology #biznes #business www.abissnet.al

Share 45 1
balkanweb_official. \"Ku shkon me 222 km/h”, “Porsche Cayenne” dhe “Audi Q7” fluturojnë në

"Ku shkon me 222 km/h”, “Porsche Cayenne” dhe “Audi Q7” fluturojnë në autostradë (FOTO) #shpejtesi #autostrade #radar #policia #balkanWeb

Share 22 0
mafia.albania007. @andiandi.001 #shpejtesi #golf 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

@andiandi.001 #shpejtesi #golf 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Share 52 3

Abonohu tani dhe përfito dyfishim shpejtësie, duke filluar nga vetëm 990 lekë/muaj. Bëhu dhe ti pjesë e familjes së madhe Abissnet! #abissnet #zgjedhjaime #unejamabissnet #internet #fiber #shpejtesi #moretv #telefoni #abissnetkudo #dhurata #fiberoptics #speed #technology www.abissnet.al

Share 32 1
stop.shop_al. @stop.shop_al 🆕️Byzylyk sermi (925)🆕️
💥Çmimi 2,090 lekë 💥
🇦🇱Tran

@stop.shop_al 🆕️Byzylyk sermi (925)🆕️ 💥Çmimi 2,090 lekë 💥 🇦🇱Transporti falas në të gjithë Shqipërinë 🇦🇱 🌐BLI TANI... POROSIA VJEN KU DO TI... 🌐 #blitaniporosiavjenkudoti

Share 82 1
abissnet. Përdorni TV-në tuaj si një kompjuter.

MoreTV - Kombinimi perfekt i Te

Përdorni TV-në tuaj si një kompjuter. MoreTV - Kombinimi perfekt i Televizionit tuaj me Internetin. #abissnet #zgjedhjaime #unejamabissnet #internet #fiber #shpejtesi #moretv #tv #telefoni #abissnetkudo #dhurata #fiberoptics #speed #technology www.abissnet.al

Share 34 2
movidaelectronics. Aksesore te ndryshem,per makinen tuaj! Duhet ti keni patjeter! Çmime s

Aksesore te ndryshem,per makinen tuaj! Duhet ti keni patjeter! Çmime super dhe cilesi te garantuar 💥😊😎 #Shpejtesi ne dorezim✅ #Kethim produkti / rimbursim ✅ #Paguajcash💸#movidaelectronics @movidaalbania ☑️

Share 81 4
connectgroup__. Tani ne dyqanin tone do te gjeni sistemin e ajrit aksesore, pistoleta,

Tani ne dyqanin tone do te gjeni sistemin e ajrit aksesore, pistoleta, tuba me diameter te ndryshem etj. #Ajer #aksesore #ne #dyqanin #tone #larmishmeri #pasterti #shpejtesi #cmime #ekonomike

Share 5 0
connect_metabotirane. ❌Kutia e upave DUOPOWER nga Fischer përmban 132 upa. ▪60 copë- upa 6x3

❌Kutia e upave DUOPOWER nga Fischer përmban 132 upa. ▪60 copë- upa 6x30 ▪60 copë- upa 8x40 ▪12 copë- upa 10x50 ❌Upat DUOPOWER ofrojnë përparësi gjatë punimit me materiale të forta. Ato sigurojnë punë të shpejtë dhe rezistente falë përbërjes së tyre prej dy komponentesh. #upa #duopower #fischer #perparesi #shpejtesi #rezistente #komponente #portable #metabo #staypro #stayconnected

Share 11 0
connectgroup__. Silikon pro loc
Kontrolli i shpejtë i kohës
Transparente.
Përshpejtësi

Silikon pro loc Kontrolli i shpejtë i kohës Transparente. Përshpejtësi të lartë të lidhjes materialeve te ndryshme . Rezistencë të shkëlqyer ndaj lagështirës dhe kushteve të motit. #silicon #pro #loc #shpejtesi #kohore #transparente #rezistence #kushteve #te #motit

Share 4 0
connect_metabotirane. 📍Ekstrator për kokat e zbarës për një tërheqje të shpejtë, për përdor

📍Ekstrator për kokat e zbarës për një tërheqje të shpejtë, për përdorim në kondicioner, gjenerator, pompa, mjete apo makineri të ndryshme. 📍E pajisur me 3 krahë, për një thellësi 70 mm dhe peshë deri në 1 ton #ekstrator #koka #zbare #terheqje #shpejtesi #pompe #makineri #thellesi #produktivitet #cilesi #likeforlike #metabo #instapost #instalike

Share 20 0
detektivprivat.al. KONTAKTONI ME TE MIRET PER GJETJEN E PERSONAVE TUAJ TE DASHUR QE REZUL

KONTAKTONI ME TE MIRET PER GJETJEN E PERSONAVE TUAJ TE DASHUR QE REZULTOJNE TE HUMBUR. #detektiv_privat #rezultate #shpejtesi #diskrecion #profesionalizem www.detektivprivat.al 00355 67 211 5555

Share 16 0

Internet plus 80 kanale kombëtare, duke filluar nga 990 lekë/muaj :O Çfarë pret abonohu tani dhe përfito dyfishim shpejtësie. Bëhu dhe ti pjesë e familjes së madhe Abissnet! #abissnet #zgjedhjaime #unejamabissnet #internet #fiber #shpejtesi #moretv #telefoni #abissnetkudo #dhurata #fiberoptics #speed #technology www.abissnet.al

Share 30 0
connect_metabotirane. 📍Shkallë skele me përmasa : 90x70x300 cm, për një ngjitje më të shpej

📍Shkallë skele me përmasa : 90x70x300 cm, për një ngjitje më të shpejtë dhe të sigurt e për tju ndihmuar gjatë punëve të ndryshme në lartësi. 📍 Një zgjidhje ideale dhe ekonomike për ju #shkalle #skele #ngjitje #shpejtesi #siguri #helpful #lartesi #ideale #ekonomike #safety #height #easy #metabo

Share 16 0
connect_metabotirane. 📍Adaptor për elektrogur me diametër 125 mm,  për pastrimin e pluhurav

📍Adaptor për elektrogur me diametër 125 mm, për pastrimin e pluhurave gjatë procesit të punimit me një instalim të shpejtë në aspirator 📍Plastika antistatike parandalon tejkalimin e rrymës elektrike dhe akumulimet e pluhurit duke siguruar vazhdimisht një punë të vazhdueshme dhe jetëgjatësi #adaptor #elektrogur #pastrim #pluhura #instalim #shpejtesi #ndertim #konstruksion #aspirator #siguri #praktike #safety #measure #easy #clean #likeforlike

Share 16 0
ela_agent_imobiliar. Suksesi nr.1 per 2019!!🙏🏦🤑
Fillimi mbare, gjysme e punes!  Let's go

Suksesi nr.1 per 2019!!🙏🏦🤑 Fillimi mbare, gjysme e punes! Let's gooooo🤑🙏🏦😎💪🏼💪🏼 #realtor #rentedhome #shpejtesi #transaksion #womeninbusiness👩‍🎓 #powerofwoman #yourpropertygoals #agent

Share 9 0

Sot ju themi mirëmëngjes me letrën e Kleas. #leterbabagjyshit #abissnetkudo #abissnet #fiber #festa #internet #dhurata #konkurs #unejamabissnet #moretv #shpejtesi www.abissnet.al

Share 44 2

Një tjeter letër për babagjyshin nga dy fëmijë 😍 #dhurata #abissnetkudo #abissnet #konkurs #fundvit #fiber #shpejtesi #unejamabissnet #internetiqeduam www.abissnet.al

Share 40 1

Mirëmëngjes miq! Kjo është java e fundit e këtij vitit. Urojmë tja kaloni sa më të bukur! 😊😊 #abissnet #zgjedhjaime #unejamabissnet #internet #fiber #shpejtesi #moretv #telefoni #abissnetkudo #dhurata #surpriza #fundvit #festa www.abissnet.al

Share 48 0
connect_metabotirane. 📍Tuba plastike që ngrohen për veshjen e telave elektrike
▪Për riparim

📍Tuba plastike që ngrohen për veshjen e telave elektrike ▪Për riparime të shpejta ▪I mbron tubat nga lagështia dhe korrozioni ▪Diametër : 2mm, 2.5 mm, 3.5mm, 5mm, 7mm, 10 mm, 13mm #tuba #plastike #ngrohje #veshje #riparim #shpejtesi #praktik #lageshti #korrozion #mbrojtje #bgs #metabo #ulje #sales

Share 19 0
abissnet. Festat bëhen më magjike me Abissnet!
Me rastin e festave te Fundvitit

Festat bëhen më magjike me Abissnet! Me rastin e festave te Fundvitit Abissnet ju dhuron 2 abonime 1 mujore. Për të marë pjesë në këtë konkurs, duhet vetëm të na dërgoni letrën për Babagjyshin. Letra e cila do të marr më shumë pikë do të shpallet fituese. Like - 1 Pikë Koment - 2 Pikë Share - 3 Pikë Shpallja e fituesit do të bëhet në 31 Dhjetor ora 10.00 AM (KUJDES: Në mënyrë që të shpalleni fitues, duhet ti keni berë follow faqes së Abissnet) #festa #konkurs #internet #shpejtesi #fiber #tv #abissnet #unejamabissnet #dhurata #abissnetkudo www.abissnet.al

Share 40 2
abissnet. Festat bëhen më MAGJIKE këtë fundvit me Abissnet!
Internet plus 80 kan

Festat bëhen më MAGJIKE këtë fundvit me Abissnet! Internet plus 80 kanale kombëtare, duke filluar nga 990 lekë/muaj 🙀 Mos prisni asnjë sekond më shumë, sepse oferta është e limituar...nxitoni pranë dyqaneve tona ose telefononi në: +355 44 300 123. #mrekulli #abissnet #zgjedhjaime #unejamabissnet #internet #fiber #shpejtesi #moretv #telefoni #abissnetkudo #dhurata #surpriza #fundvit #festa www.abissnet.al

Share 186 2
abissnet. Mirëmëngjesi nga Korça miq, ju urojmë një ditë të mbarë!

#miremengjes

Mirëmëngjesi nga Korça miq, ju urojmë një ditë të mbarë! #miremengjes #mrekulli #abissnet #zgjedhjaime #unejamabissnet #internet #fiber #shpejtesi #moretv #telefoni #dimër www.abissnet.al

Share 75 0

Gati ne perfundim kalendaret, qe c'do familje do kete te varuar ne murin e shtepise😊😊 Printo kujtimet !! #universpromotions #kalendar #kujtime #familje #printime #shpejtesi #dorezim #personalizime

Share 26 0

👌Per nje faqe interneti qe te prezantoje mesemiri biznesin, profesionin, figuren tuaj publike, na kontaktoni. 📲📲📲 Me ne kurseni dhe merrni ate qe doni. 🥇 #webdesign #customizedwebsites #proffessionalism #efikasitet #shpejtesi #nekomunikojmemeju

Share 13 0
abissnet. Të gjithë i keni dëgjuar fjalët URL dhe WWW. Por, ç’do të thonë këto f

Të gjithë i keni dëgjuar fjalët URL dhe WWW. Por, ç’do të thonë këto fjalë? URL – Uniform Resource Locators s’është asgjë tjetër, por vetëm adresë e një faqeje në internet që përmban informacionin e shkëmbyer standard të shprehur me Http:// (HyperText Transfer Protocol), që ju e shkruani në çdo adresë që doni ta shihni ne Internet. #unejamabissnet #zgjedhjaime #www #internet #hypertext #url #kuriozitet #teknologji #world #web #http #fiber #shpejtesi #thebest

Share 32 0
instal.premium. 0682020512
➡️Porosit online✔
➡️1 vit garanci✔
➡️Porosia vjen ne vendod

0682020512 ➡️Porosit online✔ ➡️1 vit garanci✔ ➡️Porosia vjen ne vendodhjen tuaj✔ ➡️Pagesa behet ne dorezim✔ #instalfresku✔✔✔

Share 7 0
karrotrec_24h_klinton. Sherbim karrotreci 24/h #shpejtesi#korreksi#garanci#cmim#te#arsyeshem

Sherbim karrotreci 24/h #arsyeshem #ml350

Share 21 0
abissnet. ABISSNET, iu uron një fundjavë të këndshme !

#unejamabissnet #abissne

ABISSNET, iu uron një fundjavë të këndshme ! #unejamabissnet #abissnetkudo #thebest #albania #internet #tv #telefon #shpejtesi #superoferta #abissnet #fiber #intermet #isigurte www.abissnet.al

Share 38 0
abissnet. Mendimi juaj është i rëndësishëm për ne! 
#unejamabissnet #abissnetkud

Mendimi juaj është i rëndësishëm për ne! #unejamabissnet #abissnetkudo #thebest #albania #internet #tv #telefon #shpejtesi #superoferta #abissnet #fiber #intermet #isigurte #mendimijuaj www.abissnet.al

Share 49 2
m.k_shopp. Modelet me te fundit me cmimet me te lira I gjeni te @m.k_shopp follow

Modelet me te fundit me cmimet me te lira I gjeni te @m.k_shopp follow faqen per te pare te gjitha modelet Jemi ne sherbimin tuaj cdo dite te javes #korrektesi #shpejtesi #cilesi #kjoeshtemotojajone #ju #mirepresim

Share 428 1
abissnet. Jeni student? Ju duhet një internet i shpejtë dhe me një çmim të arsye

Jeni student? Ju duhet një internet i shpejtë dhe me një çmim të arsyeshëm? Çfarë jeni duke pritur? Hajdeni tani pranë dyqaneve të Abissnet ose telefononi në numrin +355 68 204 4318 dhe bashkohuni edhe ju me familjen tonë të madhe. A e dini se nëse ju abonoheni për 12 ose 24 muaj pranë Abissnet ju do të merrni: Nga 10 mbps në 20 mbps me çmimin 1, 790! #unejamabissnet #abissnetkudo #thebest #albania #internet #tv #telefon #shpejtesi #superoferta #abissnet #fiber #intermet #isigurte #zgjedhjaime

Share 35 0