(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
mallikayashasthana. Another favourite 😍

Picture credit: @harshitphotographe 
#photograph

Another favourite 😍 Picture credit: @harshitphotographe #photography #love #soft #candid #shot

Share 1 0
kavitdigital. People Choice Drink: A soft drink company

#drink #company #people #so

People Choice Drink: A soft drink company #drink #company #people #soft #logodesigns #logodesigner #choice #business

Share 1 1
all.jinyoung_22. Today episode 😯💘🌊 #HeisPsychometric ep4 😭

Today episode 😯💘🌊 #HeisPsychometric ep4 😭

Share 26 1
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
abirsaab. Let your life lightly dance on the edges of time like dew on the tip o
Share 17 3

Envelop your baby’s #skin in our #super #soft ultra lite feather knit. The #classic and timeless ribbed pattern with #button down cardi, #easy elasticized waist pant and matching beanie. Available in #qatar www.barefootdreamsqatar.com #barefootdreamsqatar #barefootdreamsqatar_baby #doha

Share 2 0
the_art_by_meg. #photocopy#textures#art#uni#repetition#cool#love#like#artist#l4l#follo

#soft

Share 6 1
the_art_by_meg. #photocopy#textures#art#uni#repetition#cool#love#like#artist#l4l#follo

#soft

Share 4 0
the_art_by_meg. #photocopy#textures#art#uni#repetition#cool#love#like#artist#l4l#follo

#soft

Share 5 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
crunchywholesome. ‘S post (^з^)-✨
⠀
⠀
⠀
⠀
⠀
⠀
Kids take some happiness 🐝💛
⠀
⠀
⠀✨💕💌
⠀

‘S post (^з^)-✨ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ Kids take some happiness 🐝💛 ⠀ ⠀ ⠀✨💕💌 ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ #wholesome #memes #love #happiness #uwu #owo #pure #purememes #wholesomememes #soft #softboy #gamerboy #spreadlove #heart #heartmemes #affectionmemes #affectionatememes #affection #affectionate #sweetmemes #cute #cutememes #mood #happymemes

Share 3 0
atlanta_malaysia. Slip on design that helps you to wear the shoes easily.

Slip on design that helps you to wear the shoes easily.

Share 8 1
sareeshop1. Checkout this hot & latest Sarees
Pretty Fancy Butta Saree
Fabric: Sar

Checkout this hot & latest Sarees Pretty Fancy Butta Saree Fabric: Saree - Net, Blouse - Bangalori Silk Size: Saree Length - 5.5 Mtr, Blouse Length - 0.8 Mtr Work: Butta Sizes Available - Free Size Dm for orders #instagram #patolasilksareess #picoftheday #pink #sareelove #keralasaree #sarees #indianbride #soft #beautiful #lovely #weddingdress #instapic #instagram #sareelove #sarees #keralasaree #patolasaree #indian #weddingdress #aurasilksarees #shiffon #gorgeousgirl #ladies #picoftheday #salwarsuit #salwarkameez #salwarsuits #punjabisuits #punjabisuit #punjabi #kurta #buyingandselling

Share 4 0

If you ever decide to fall in love. Fall in love with more than a hot body, a pretty face or the idea of being in love. I never been in love. But I heard unless it’s the soul you love. It ain’t REAL. -Dee #drama #witty #classy #curlyhair @streetsfashions #offshoulder #heels #memyselfandi💋 #mirrorselfie @streetstyleluxe #black #grey #curls #soft #sophisticated #style @streetstyle_london #darksouls #arcangel #feelings @streetartglobe #followforfollowback #fes #istanbul #amazegh #casablanca

Share 9 1

Kurumsal Soft Web Tasarım Hizmeti olarak Gümrük, Dış Ticaret, Antrepo sektöründeki referanslarımızdan #mkgumruk 'i sizlere tanıtmaktan mutluluk duyarız. Kurumsal Soft Web Tasarım firmanıza özel tasarımlar ile her zaman yanınızda... Referans sitemizi incelemek için www.mkgumruk.com adresini ziyaret edebilirsiniz. www.kurumsalsoft.com #istanbul #türkiye #dışticaret #ithalat #ihracat #gümrük #depolama #antrepo #webtasarım #website #kurumsalwebtasarim #kurumsalwebsite #kurumsalsoft #soft #software #work #proje #yazılım #webyazılım #yazilim #özeltasarım #tasarım #websitesi @kolaykur @kurumsalsoft @senem_aksuu

Share 768 1
amis_recipes. Biskotat  të buta me mollë 🍏
.
.
.

Ingredientët për 12-14 biskota.

Biskotat të buta me mollë 🍏 . . . Ingredientët për 12-14 biskota. 113gr gjalp i butë në temperaturë ambienti. 1 vezë. 150 gr sheqer kaftë. 100 gr sheqer i bardhë. 350 gr miell 1 lugë çaji sodë. 1 lugë çaji kanelle. 1 mollë e grirë imët 120 ml lëng molle. 4 lugë gjelle tershërë. 150 gr arra te copëtuara. Metoda 👇🏻 Ne një enë qelqi rrahim gjalpin , vezën dhe dy llojet e sheqerit derisa te behet një masë kompakte. Me pas shtojmë lëngun e mollës dhe mollën e grire imet . I përziejmë mire dhe gradualisht shtojme miellin ,soden dhe kanellën. Në fund shtojmë arrat dhe tërsherën. Mund të përdorim drithëra ,fara apo fruta të tj të thata sipas dëshirës në këtë recetë. E vendosim brumin e biskotave mbi një tavë te madhe ku kemi shtruar paraprakisht letrën e furrës Me ndihmën e një luge akulloreve për një mase të njëjtë( ose me një lugë gjelle) i vendosim biskotat në tavë dhe i pjekim në temperaturë 175°C per 20 minuta. Vendosini biskotat larg njëra tjetrës sepse gjatë pjekjes do të hapen. Me shumë dashuri🥰 Ju uroj nje ditë te mbarë ... Ju bëfte mirë ❤️ Photography by @johny_junior_ 🍯 #cookies #applecookie #soft #delicious #tasty #yummy #yummyfood #food #foodie #amisrecipe #johny #photography #smell #biscuit #biscuitsandgravy #foodies #photography #eating #shooting #whole30 #eat #eating #eatincolor #fulloflove

Share 11 2
matthew__rock101. #Soft #Answer

#Soft #Answer

Share 0 0
menovent_limited. Customer feedback: ‘It’s great!’ ‘I love it!’ ‘I feel so sexy wearing

Customer feedback: ‘It’s great!’ ‘I love it!’ ‘I feel so sexy wearing it’ ‘My husband loves me wearing it’ ‘The fabric is so soft’ ‘I love the feel of it on my skin’ ‘What a fabulous design’ ‘It’s great for exercising in’ ‘My hot flushes have reduced dramatically’ ‘Can’t wait for the rest of the range to come out’ ‘My mother in law needs one of these T shirts, she gets overly hot’ ‘It works! My hot flushes are short lived and not as severe as they were’ ‘When is the men’s range out? My husband thinks they’re brill!’ ‘It’s absolutely gorgeous’

Share 2 1
louisesweden. Spring in garden 💚

Spring in garden 💚

Share 7 1
tibahiaportal. Empresário é premiado pela Kaspersky e passeia na icônica Ferrari 458

Empresário é premiado pela Kaspersky e passeia na icônica Ferrari 458 Challenge na Itália. @buysoftbr @kasperskybr #ti Veja na íntegra no link em nossa bio. #tibahia #tecnologia #soft #software #apptibahia #ferrari #segurançadainformação

Share 7 0

𝔥𝔢𝔩𝔩𝔦𝔰𝔥 𝔰𝔦𝔤𝔥𝔱 #soft #aesthetic #aesthetictumblr #kalegang101 #redmakeup #tumblrinspo

Share 22 1
__d_a_k_o_t_a__backup. To whoever saying she needs makeup to be beautiful, this picture cordi

To whoever saying she needs makeup to be beautiful, this picture cordially slaps you 🤷🏻‍♀️ • #DakotaMayiJohnson #DakotaJohnson #Actress #Model #Selfie #Soft #Tender #Natural #NoMakeup❞

Share 11 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});