#travelfashionista

5,753 Posts Share

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

WE’RE OUTTA HERE !!✈️ We are about to be traveling for the next two weeks! ✌🏻 Dani is headed to San Fran and Redding CA & Court will be road tripping across the country with her man🚗🌍 Tune into our stories to catch all the fun! 🙈

Share 109 74

Discovering Bangkok ✨ . 📸: @suyanthy . 🌸If you want to be featured tag @girlsborntravel and follow us!

Share 2473 55

Love is all around us 💕 . 📸: @dianamiaus . 🌸If you want to be featured tag @girlsborntravel and follow us!

Share 2829 61

It's funny how day to day nothing changes, but looking back everything changes 🍃 | 📸: @marlo.crave⠀ ⠀ Wearing @goldustbali ✨⠀

Share 247 17
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Paris, je t'aime 💕 . 📸: @annalyncook . 🌸If you want to be featured tag @girlsborntravel and follow us!

Share 6508 90

Discovering Prague ✨ . 📸: @majoomary . 🌸If you want to be featured tag @girlsborntravel and follow us!

Share 2818 60

Falling in love with the Maldives 🇲🇻 . 📸: @mina_from_the_block . 🌸If you want to be featured tag @girlsborntravel and follow us!

Share 4649 75

Traveling around the world ✨ . 📸: @jessicaamandafryer . 🌸If you want to be featured tag @girlsborntravel and follow us!

Share 3364 82

Barcelona on my mind 💛 . 📸: @jizellecaryl . 🌸If you want to be featured tag @girlsborntravel and follow us!

Share 2783 77
albatros_travelalbania. 🖤💛Pranverë në #Paris dhe #Mynih, 7 ditë €349💛🖤 🔘Nisja më 8 Mars.

🖤💛Pranverë në #Paris dhe #Mynih, 7 ditë €349💛🖤 🔘Nisja më 8 Mars. 🌼Në pagesë përfshihen: 1. Udhëtimi me autobus Tiranë - Zagreb - Mynih - Paris - Milano - Tiranë. 2. Akomodim në hotel: Fjetje 2 netë në Paris, 1 natë në Bourg en Bresse, 1 natë në Zagreb, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Trieste. 3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 4. Shëtitjet me autobus sipas programit. 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. ❌Në pagesë nuk janë përfshirë❌ 1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. 3. Lundrimi me Anije. ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 12 0
albatros_travelalbania. ❣️Pranverë në #Cappadocia, 3 Ditë €299❣️ ✈️Nisja më 9 Mars. ⭕️Në pages

❣️Pranverë në #Cappadocia, 3 Ditë €299❣️ ✈️Nisja më 9 Mars. ⭕️Në pagesë përfshihen⭕️ -Bileta e avionit vajtje – ardhje. -Akomodimi për 2 netë në hotel 5*. -Mëngjeset dhe darkat për të gjithë ditët e qëndrimit. -Transfertat dhe Shëtitjet me autobus (sipas programit) -Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit ❌Në pagesë nuk janë përfshirë❌ - Hyrjet në Muzeume dhe Monumente. - Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 37 2
albatros_travelalbania. 🐪☀️Pranverë në #Izrael, 5 Ditë €599☀️🐪 ✈️Nisja më 14, 21 Mars. 🌸Në

🐪☀️Pranverë në #Izrael, 5 Ditë €599☀️🐪 ✈️Nisja më 14, 21 Mars. 🌸Në pagesë përfshihen: -Bileta e avionit vajtje – ardhje. -Akomodimi në hotel te Kategorisë Turistike. -Mëngjeset dhe darkat për të gjithë ditët e qëndrimit. -Shëtitjet në Izrael me autobus (sipas programit) -Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit -Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport. ❌Në pagesë nuk janë përfshirë: 1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. 3. Bakshishet për Shoferin e autobusit dhe Guidën në Izrael. ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 35 0
albatros_travelalbania. 😍🌺🌸Udhëtim në #Stamboll, 3 Ditë €219, 4 Ditë €239🌸🌺😍 ☑️3 DITE/2

😍🌺🌸Udhëtim në #Stamboll, 3 Ditë €219, 4 Ditë €239🌸🌺😍 ☑️3 DITE/2 NETE: Nisja më 13, 15, 22 Shkurt, 1, 8, 9, 15, 22 Mars ☑️4 DITE/3 NETE: Nisja më 7 Mars 🆒Akomodimi ne Hoteli Aspen 4* Facilitete te hotelit: Sauna, Masazh, Banjo Turke dhe Pishinë e Brendshme 🚫 pagesë përfshihen❗️ -Bileta e avionit vajtje – ardhje. -Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit -Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit. -Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit) -Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit -Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport ❌OPSIONALE❌ 1. Lundrim me anije në Bosfor 1.5 – 2 orë për të parë Europën e dhe Azinë €5. 2. Shtesë për 2 darkat €15. ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 30 1

Worthwhile

Share 36 1
albatros_travelalbania. ❌SUPER OFERTE ne Kulmin e Sezonit ❌ 🐳8 Dite ne #Costa #Brava vetem 33

❌SUPER OFERTE ne Kulmin e Sezonit ❌ 🐳8 Dite ne #Costa #Brava vetem 330 Euro/P 🎈21 Qershor - Hotel MoreMar 3* 🍉Full Board ( Mengjes+Dreke+Darke ) 🎀 Perfshihet -Bileta avionit vajtje ardhje nga Selaniku -Akomodim ne Hotel per 7 nete -Full Board ( Mengjes+Dreke+Darke pa pijet) 🛎oferte momentale, udhetim pa guide🛎 ❌VETEM 4 VENDE - Rezervo tani❌ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 39 2
albatros_travelalbania. 💜💙Plazh në #CostaBrava, 8 Ditë💙💜 ✈️Nisja më 29 Korrik, 5, 12 Gusht

💜💙Plazh në #CostaBrava, 8 Ditë💙💜 ✈️Nisja më 29 Korrik, 5, 12 Gusht. 🌞🌙AKOMODIMI NE: 1. Don Juan Center 2* -- 699 €/P 2. Gran Don Juan 4* -- 799 €/P 🌊Në pagesë përfshihen: - Fjetje 7 Netë në Hotel 2*S dhe 4*, Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel. - Fluturimi Direkt Shkup - Barcelonë - Shkup. - Lejohet të merret me vete në avion: * Një Valixhe 55cmX40cmX23cm Falas * Një çantë 40cmX30cmX20cm Falas (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra). - Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonës në Hotel. ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 44 0
albatros_travelalbania. 🍄Bileta Avioni drejt Londrës

Tiranë💜Londër 85
Londër💜Tiranë 48

Ti

🍄Bileta Avioni drejt Londrës Tiranë💜Londër 85 Londër💜Tiranë 48 Tiranë💜Londër💜 Tiranë 70 Londër 💜Tiranë💜 Londër 82 💪Të Përfshira në Çmim: 📍Bileta VAJTJE dhe VAJTJE ARDHJE për data të caktuara për muajt #Prill dhe #Maj 📍10 kg bagazh dore 📍Taksat aeroportuale ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 47 0

If you can’t make it to Paris, make Paris come to you! 🇫🇷 My love and me wanted to book a little getaway for our anniversary in Paris but the hotel prices were horrendous, we then figured out it was the PFW weekend and decided to postpone our trip... We will probably have a relaxed weekend hiking in the Swiss mountains. Or should we go nevertheless? 😁 I actually lived in Paris a few years back for over half a year and ever since then it is my favourite city in the world. So, I can’t wait to be back soon! ❤️ . . . . . #ambassadeursCH #zhiim #fashionblogger_ch #fashionworldswitzerland #zurichstreetstyle #anotheroutfitpost #swissstyle #travelfashionista #lookwis #imwearing #parisstreetstyle #ootdsubmit #wearthisnext #blogger_ch #stylegoals #styleinfluencer #fashionblogger_de #blogueusemode #prettylittleiiinspo #minimalstreetstyle #mywhowhatwear #streetstyleinspiration #inspiringoutfit #zaradaily #stylepost #outfitideas4you #streetstyleluxe #parisianstyle #womenwithstyle

Share 212 29
albatros_travelalbania. 💜#Meteora 2 ditë vetëm 49€💜
⭐️Data e nisjes: 2-3 Mars⠀
👉Nisja e rra

#Meteora 2 ditë vetëm 49€💜 ⭐️Data e nisjes: 2-3 Mars⠀ 👉Nisja e rradhes: 9-10 Mars⠀ ►Cmimi Me Mengjes €49 ►Cmimi Me Mengjes + Darke €55 ⠀ 💰Ne cmim perfshihet:⠀ -Transporti vajtje ardhje⠀ -Akomodimi ne hotel ⠀ -Mengjes , darke( Bufe) -Guida Shqiptare⠀ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 48 1
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Freedom is the oxygen of the soul 🦋 Loving this beautiful dress from @hellomolly ✨ (📸: @marlo.crave x @jetlaginstyle )

Share 1169 27
albatros_travelalbania. ☘️Parku Krka – Split – Zadar – Dubrovnik ☘️
🤩3 dite 109€🤩⠀
👉Dt: 8-1

☘️Parku Krka – Split – Zadar – Dubrovnik ☘️ 🤩3 dite 109€🤩⠀ 👉Dt: 8-10 Mars 👉Nisjet e rradhes:22-24 Mars 115€ 👉Ne cmim perfshihet:⠀ *Udhetimi me autobus⠀ *Akomodimi ne Hotel me 3 * Superior ne Trogir⠀ *Mengjeset + Darkat⠀ *Shoqerues Shqiptare⠀ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 32 0
albatros_travelalbania. 🕌Stamboll 4 Ditë €99🕌
💛Vizitohen: Stamboll - Selanik - Kastoria💛
�

🕌Stamboll 4 Ditë €99🕌 💛Vizitohen: Stamboll - Selanik - Kastoria💛 👉Datë: 7-10 , 21-24 Mars 👌Ne cmim perfshihet: *Udhetim vajtje ardhje me automjet komod *Akomodimi ne hotel *Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit *Shoqerues Shqiptare gjate qendrimi jashte Shqiperise ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 50 1
albatros_travelalbania. Nëse ende nuk keni shkuar për ski këtë vit!
❄️Kolashin 2 ditë vetëm pë

Nëse ende nuk keni shkuar për ski këtë vit! ❄️Kolashin 2 ditë vetëm për €39 ❄️ 👉Vizitohen: Kolashin - Podgorica 👉 Nisjet e rradhës: 20, 23, 27 Shkurt HOTEL KOSTAS 3* €39 HOTEL AUREL 4* €49 HOTEL HILTON 5* €59 👉Në çmim përfshihet: *Transporti sipas programit Tiranë – Podgoricë – Kolashin – Tiranë *Akomodimin në Hotel (Në qendër tw Podgorices) *Mëngjesi dhe darka të cilat do të shtrohen në bufe hapur në restorantin e hotelit *Përdorimi i qëndrës SPA (Jakuzzi, Banjo Turke, Sauna, Palester) per hotel Aurel . Përdorimi i qëndrës SPA (Pishine Dimerore , Jakuzzi, Banjo Turke, Sauna, Palester) per hotel Hilton . *Guida gjatë vendeve që do të vizitojmë *Taksat e qytetit ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 36 2
vxg.leatherco. A backpack ready for your everyday needs. #botd #backpack #travelfashi

A backpack ready for your everyday needs. #botd #backpack #travelfashionista

Share 45 4

Bali vibes 💚 . 📸: @anikachelin . 🌸If you want to be featured tag @girlsborntravel and follow us!

Share 1247 43

Swimming with sharks 🦈 . 📸: @thecolorfuladventuress . 🌸If you want to be featured tag @girlsborntravel and follow us!

Share 1758 53
albatros_travelalbania. ❤❌ PARIS ❌❤
🌹4 dite -- 210 €/personi ✈ Nisja ne date 17 Mars
🍉Akomod

❤❌ PARIS ❌❤ 🌹4 dite -- 210 €/personi ✈ Nisja ne date 17 Mars 🍉Akomodim ne Du Roi Rene 2* 🎀 Perfshihet -Bileta avionit vajtje ardhje nga Shkupi -Akomodim ne Hotel per tre nete -Mengjesi per ditet e qendrimit 🛎oferte momentale, udhetim pa guide🛎 ❌Vende te limituara - Rezervo tani❌ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 61 1
albatros_travelalbania. 🌈 3 Dite ne #MILANO 165 €/P 🌈 🎯 Nisja ne daten 20 Mars 🍔 Mengjeset

🌈 3 Dite ne #MILANO 165 €/P 🌈 🎯 Nisja ne daten 20 Mars 🍔 Mengjeset ne Sunflower Hotel 4*💤 🎀 Perfshihet -Bileta avionit vajtje ardhje nga Tirana -Akomodim ne Hotel per dy nete -Mengjesi per ditet e qendrimit 🛎oferte momentale, udhetim pa guide🛎 ❌Vende te limituara - Rezervo tani❌ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 49 2
albatros_travelalbania. ❌🌸BUDAPEST Super Oferte 125 €❌🌸
🌏Nisja ne date 14 prill ♦4 dite 🌺A

❌🌸BUDAPEST Super Oferte 125 €❌🌸 🌏Nisja ne date 14 prill ♦4 dite 🌺Akomodim ne Silver Budapest 3* 🎀 Perfshihet -Bileta avionit vajtje ardhje nga Prishtina -Akomodim ne Hotel per tre nete -Mengjesi per ditet e qendrimit 🛎oferte momentale, udhetim pa guide🛎 ❌Vende te limituara - Rezervo tani❌ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 42 1
albatros_travelalbania. 💐Festat e 7-8 Marsit ne #STAMBOLL💐 🌈 4 Dite te plota vetem 175 €/P

💐Festat e 7-8 Marsit ne #STAMBOLL💐 🌈 4 Dite te plota vetem 175 €/P ✈ Nisje ne daten 5 Mars 🔰 Akomodimi ne Fors 3* 🍨 Me mengjese 🎀 Perfshihet -Bileta avionit vajtje ardhje nga Tirana -Akomodim ne Hotel per tre nete -Mengjesi per ditet e qendrimit 🛎oferte momentale, udhetim pa guide🛎 ❌Vende te limituara - Rezervo tani❌ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 49 4
albatros_travelalbania. 🎀 VERONA 🎀 🍀 3 Dite-180 €/P
🔰 Nisja ne 7 mars
🏠 Akomodimi ne Leon

🎀 VERONA 🎀 🍀 3 Dite-180 €/P 🔰 Nisja ne 7 mars 🏠 Akomodimi ne Leon d'Oro 4* 🍓 Me mengjese 🎀 Perfshihet -Bileta avionit vajtje ardhje nga Tirana -Akomodim ne Hotel per tre nete -Mengjesi per ditet e qendrimit 🛎oferte momentale, udhetim pa guide🛎 ❌Vende te limituara - Rezervo tani❌ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 57 1

Let’s face it, in today’s online economy, if you haven’t figured out a way to monetize your content, your work is no more than a hobby! Having a hobby is important – but if that’s all it is, then you’ll still need to keep your day job in order to make a living! So, what is it that you are doing in order to monetize your Intstagram or travel blog? . . New blog post! All about why and how to monetize your social reach. Click on the link in bio then on the VENNDY Blog logo to read the latest post. Good luck! . . . 📸 by @zorymory

Share 54 5
albatros_travelalbania. 🏰🏝HAYDARPASA PALACE 5* 🏰🏝
🍉7 dite ▶ 580 €/personi 🍒Ultra All Inc

🏰🏝HAYDARPASA PALACE 5* 🏰🏝 🍉7 dite ▶ 580 €/personi 🍒Ultra All Inclusive 🍒 ✈Nisja ne date 4 Qershor 🎀Të Përfshira në Cmim: 1- Charter direkt Tirane-Antalya-Tirane 2- Akomodimi ne hotele me 5* 3- Ultra All Inclusive ne hotel 7 Dite 4- Transferta aeroport-hotel-aeroport 5- Shoqerues shqiptar 6- 20 kg bagazhe te plota + 8 kg cante dore per person ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 41 1
albatros_travelalbania. 😍🍝#Roma per vetem 185 Eur/P🍝😍 🥂Nisja ne 9 #prill (2Nete/3Dite)🥂

#Roma per vetem 185 Eur/P🍝😍 🥂Nisja ne 9 #prill (2Nete/3Dite)🥂 ❣Perfshihet: ❣-Bileta avionit vajtje ardhje nga #Tirana ❣-Akomodim ne Home at Rome ❣-8 kg Cante dore+ te gjitha taksat aeroportuale ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 📲 Cel: 044533333 / 0696751960 / 0697383320 📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook Inbox 📧 Instagram 📧 albatrostravel05@outlook.com 📫Adresa : Tiranë,Rruga Kavajes pallati 219, kati 1, shkalla 3 (100 metra poshte kryqezimit te 21 Dhjetorit per tek pallati me shigjeta, kahu i majte). #travel #travelgoals #travelphotography #travelbloggers #travelling #traveling #travelgirl #travelgram #travelfashionista #photooftheday #bloggerlife #lifestyle #lifestyleblog #exploretheworld #landscape #igers #holiday #wearetravelgirls #landscape_captures #girls #girlsborntotravel #instatravel #instatraveling #instagood #traveler #traveller

Share 56 1
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});