(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
r3d_one_officiall. Танцы на Красной Площади 😜💃🏼
Участвуем в челлендже от @lelepons 💕

Танцы на Красной Площади 😜💃🏼 Участвуем в челлендже от @lelepons 💕 Трек: Lele Pons- Vete Pa La 👋🏼 FOLLOW 👉@r3d_one_officiall __ ❗️ TURN ON Post Notifications🙏 .. For more information follow to @r3d_one_officiall #urbandance #hiphop #streetdance #streetdancer #hiphopculture #hiphopdance #hiphopstyle #hiphopchoreo #hiphopdancer #hiphopdancers #dancechoreography #danceroutine #dancevideos #dancevideo #instadance #instadancer #dancefun #litdances #trendingdances #dancelove #danceflavors #dance #tanzen #bailar #танцева́ть #댄스 #dans #danse #danza #worldofdance

Share 0 0
sareh777. وقتیکه میخندی...
#dance#instadance#dancers#groupdance#performanceart#l

وقتیکه میخندی... #postmodernart @sahar_.arf #aref

Share 0 0
su.jlover. Even though I never know you, I need you to know how good I am.  Your

Even though I never know you, I need you to know how good I am. Your gaze, your voice and especially your smile are the keys to finding the true happiness within me. You do me absurdly well! @jlo #jenniferlopez . . . #jlo #jlovers #allihave #jennyfromtheblock #jenniferlopezforever #jenniferlopezfans #myidol #jloxniyamasol #jloxguess #quayxjlo #jloxinglot #jlovegas #jenniferlopezbooty #worldofdance #shadesofblue #jlofashion #jloitsmyparty #secondact

Share 0 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wednesday I tried a different kind of vibe, because I’m trying to explore myself. The focus of yesterday’s training was to give less energy and try to have more feeling. It was a hard training for myself as well. Song: @baddosneh @wizkidayo - Kana. Thanks for having me @chiltongalimo @flexxndanceacademy

Share 7 2
qsc_dance_complex. Emocione te paparashikueshme na ka dhene kjo skene magjike 😇🥰🙏 Ener

Emocione te paparashikueshme na ka dhene kjo skene magjike 😇🥰🙏 Energji , Sukses , Lot gezimi, Te qara, Emocione , Histori 🇦🇱 Per vendin tone te dashur Shqiperi🙏🏻 Vjet ishtë një ëndërr e realizuar, ishte revolucion në fushën e kërcimit në vendin tonë! Tani fillon. Konkursi më i madh i kërcimit në botë hap regjistrimet. I vetmi konkurs i çertifikuar dhe serioz në botë 🌎 që të mundëson të prekësh ëndrrën Amerikane. Të gjithë ata dancer që aspirojnë të arrijne majat ku duhet së pari të jenë pjesë e World of Dance Albania. Aty ku kërcimi merr një tjetër dimension, aty ku pasioni ulëret dhe ëndrrat bëhen realitet. Aty ku kercimi yt gjykohet ne menyre profesionale nga me te miret e botes. Realitet i pasqyruar në grupin që fitoi World of Dance Albania qe te gjithe u pajisen me Viza Amerikane madje edhe prinderit e tyre 🇺🇸🇦🇱 Krenar qe do na përfaqësojë denjësisht në konkursin e madh World Of Dance që do të zhvillohet ne Amerike ne 2020 Los Angelos . 🥰🥰🙏🙏💣 Eja dhe shfaq talentit tënd, eja dhe vlerësohu për artin që bën. kontakto @worldofdance.albania @andimurra_ Director 🇦🇱🇺🇸🌎 #andimurra #qsc #QuestStyleCrew #qscdancecomplex #qsc_dance_complex #worldofdance #world #of #dance #worldofdancealbania #mefat #coming #Soon #share

Share 13 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
worldofdance_hawaii. WOD HAWAII 2019
.
3rd place(Jr): Gem & The Future .
Please check the f

WOD HAWAII 2019 . 3rd place(Jr): Gem & The Future . Please check the full video on YouTube💃 . #worldofdance #wod #worldofdancehawaii #wodhawaii

Share 1 0
sanyaa_derevitskayaa. “Побеждает в этой жизни только тот, кто победил сам себя. Кто победил

“Побеждает в этой жизни только тот, кто победил сам себя. Кто победил свой страх, свою лень, и свою неуверенность.” This is LEGO crew💙 #worldofdance

Share 55 0

LAST TRIP WITH A STAND IN 2019! 🖤 So Baltic Grand Prix 2019 has already begun and all EM Couture team is waiting for each of you! You will be able to see and to try many of our dresses and new EM Practice collection. Also, you will definitelly feel the Christmas atmosphere!🎁 And the best news are for those who will find the dress they were dreaming about: if it will be necessary, we will fix the dress. And we will do it for free. Also, we will send the dress to you for free as well. And... You will receive it till Christmas 🎄 Don't miss a chance to see us the last time this year! 🎆 See you 💙 #EMcouture #EMdesign

Share 60 1
dancertuts. Combo tutorial 🔥🙏🏻
What tutorials do you want more of?
Dancer: @mak

Combo tutorial 🔥🙏🏻 What tutorials do you want more of? Dancer: @maks_karakulin Admins: @dancejakey @steamzaus #dancetutorial #cuttingshapes #shuffledance #danceon #dancerlife

Share 459 2
worldofdance_hawaii. WOD HAWAII 2019
.
2nd place(Jr): NextGen Money
.
Please check the full

WOD HAWAII 2019 . 2nd place(Jr): NextGen Money . Please check the full video on YouTube💃 . #worldofdance #wod #worldofdancehawaii #wodhawaii

Share 2 0